SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ginekomastia była i juz nie ma :)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 294510

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam usg bede meic robione przed sama operacja .....nie zdziwie sie jak to bedzie bardziej \LIPO niz gino ale sam rozmiar sutka sugeruje przerost gruczolow ...dam znac za miesiac pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 454 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19550
Wlasnie ja tez sie obawiam, ze moze mi tam nic nie wykryc i powiedza, ze to lipo. A tego lipo to juz za ****a nie usune ;/

Morsik :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 308 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7227
Mam pewną uwagę do Was, za którą przepraszam z góry i nie dotyczy ona wszystkich...

Dlaczego Wy kwiczycie, że ginekomastia niszczy życie i jak to jest Wam źle (ja też to mam i to całkiem sporę, gino idiopatyczne), skoro wyglądacie jak autor tematu? Wybaczcie ale niemrawa sylwetka ośmiesza faceta bardziej niż ''inne'' sutki, i najpierw popracujcie nad ciałem a zapomnicie o jakiejś ginekomastii...Zastanówcie się, co Wam dadzą normalne suty skoro i tak 60kg ze stojaków nie ruszycie.

A jedyna droga to skalpel zapewniam, nie ważne czy gino. czy lipo. nacięcia itp. itd. robi się tak samo.

zdrowia życzę ale ponosi mnie.
narka
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 454 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19550
No ja tez nie wiem na co niektorzy tak narzekaja ale ja mam gino wielkosci prawie jak sebanowa wiec to juz dosyc spore ;/

Morsik :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 159 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 825
krysiu op ty chyba nie wiesz co mówisz ... pochodź z tą klatą, to zobaczysz jak jeden zobaczy i skuma czacze, to bedziesz pierwszy biegł na zabieg.

Mój kolega który ważył kiedys 90 kg i miał odstajace suty, dzisiaj ma już lekko odstające, ale uwaga przy ponad 190 cm wazy ok 65 kg Niestety lipo to nie lepsze scierwo niz gino, kto ma predyspozycje to niestety nawet przy niedowadze bedzie miał jakies tam małe problemy. Akurat on sie nie odchudzał z tego powodu, musiał przejsc na jakąś diete z powodu zołądka czy czegos tam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 308 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7227
1 osoba w życiu się zaśmiała z tego...trzeba być stanowczym i nie dać sobie wciskać. Sebanwo, go to rozumiem, to jest coś poważnego i może przeszkadzać, ale sut to bez przesady..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2007 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16340
niezle :D ale jakis efekt masz :)

Zapraszam serdecznie https://gymi.pl/ - kulturystyka, siłownia i fitness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12
Ma to samo

pfff

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12
Ja mam coś takiego mam wzrostu 182cm i waze 91kg czy ja mam to od nadwagi czy mi to zejdzie jak schudne mam dosc duze sutki i mam cos takiego jak jest mi zimno one sie kurcza a jak jest cieplo wracaja do starego ksztaltu zreszta pokaze wam to na zdjeciach jak bede mial aparat

pfff

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z kolanem

Następny temat

Jak wybrać buty?

WHEY premium