SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ginekomastia była i juz nie ma :)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 294492

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1566 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13352
No dalo gruczol zniknal i zostal sam tluszcz.Nie pamietam dokladnie ile czasu trwala kuracja ale napewno pare miesiecy.

Ps.Nie wiem czy kuracja hormonalna nie dziala tylko w penym wieku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1566 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13352
Jeszcze zapomnialem napisac do pomocy15:czy nie uwazasz ze cwiczenie na silowni od 11 roku zycia to nie zawczesnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1219 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18719
-shoho- wrzucał do pieca!!!!!

no pain, no game

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Creazy Frog;u a ty ile masz lat? jeśli moge wiedziec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
takie gino to można było wyleczyć bez operacji co innego jak byś miał juz taki wisząco-sterczący cycek to by trzeba było ciąć. szkoda siana i kaleczenia się.

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1566 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13352
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4385
Natanie drogi to powiedz mi jak "wyleczyć" gino, bo ja z tego co wiem to nawet nie ma takiego terminu. można leczyc przyczyny ginekomastii samej zaś gino sie nie leczy tylko ją usuwa.

mowa oczywiście o ludziach którzy mają ginekomastię idiopatyczną, nie z własnej winy.

są oczywiście jakieś metody jak łykanie testosteronu, lekki dla kobiet w ciązy, nie ma jdnak żadnej gwarancji na skuteczność. endokrynolog powiedział mi patrząc na wyniki badań, że poziom testosteronu jak na młodego mężczyzne mam miód. gdybym chciał sie nim leczyć to musiałbym to robić w wieku 15-16lat, wtedy gdy coś było lekko nie tak. teraz pozostało tylko ciachanie i tak jest w większosći przypadków

poza tym jak pisalem wczesnije operacja nie kosztowała mnie ani grosza, tylko oprocz płatnosci za usg i badania. wieć prawie darmo

cytat z jendej ze stron:
"Rozrost gruczołów piersiowych w okresie dojrzewania płciowego występuje u ok. 70% chłopców. Najczęściej pojawia się ok. 14 r. życia, zwykle zanika po upływie paru miesięcy. Jest to objaw przejsciowy, gdyż ustępuje wówczas, gdy stosunek między androgenami a estrogenami osiągnie wartości prawidłowe dla dojrzałego organizmu mężczyzny. U niektórych chłopców mimo wyrównania się proporcji androgeny-estrogeny objaw ten nie zanika. Nosi wtegy nazwę rozrostu gruczołów piersiowych prawdziwego, czyli ginekomastii idiopatycznej, i nie jest objawem nieprawidłowej czynności hormonalnej. nie zaburza czynności plemnikotwórczej jąder, stanowi jedynie problem natury kosmetycznej."

"Rozrost gruczołów piersiowych po okresie dojrzewania może pojawić się w wielu zespołach chorobowych. jest często wynikiem uszkodzenia czynności jąder po przebytych urazach mechanicznych lub zastępstwem zapalenia tych gruczołów w takich chorobach, jak świnka, gruzlica i inne zakażenia bakteryjne lub wirusowe. Występuje też w nowotworach jąder oraz kory nadnerczy. Niejednokrotnie rozrost gruczołów piersiowych moze być spowodowany uszkodzoną czynnościa wątroby wskutek jej zapalenia, marskości, nowotworu oraz niedomogi krążenia. "

"Leczenie sprowadza się przede wszystkim do usunięcia przyczyn wywołujacych rozrost gruczołów piersiowych. Stosuje się zwykle leczenia farmakologiczne. W stanach nie poddajacych sie leczeniu zachowawczemu wykonuje się operację plastyczną"


Zmieniony przez - Ravgod w dniu 2005-10-08 10:10:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1566 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13352
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2194 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16768
ja mam pytanie:ile kosztuje taka operacja?

Życie zaczyna się po piędziesiątce...w bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Jeżeli zrobisz to w szpitalu to ten zabieg jest bezpłatny...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z kolanem

Następny temat

Jak wybrać buty?

WHEY premium