SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ginekomastia była i juz nie ma :)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 294534

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 264 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 963
Tak bylem prywatnie ale zabieg bede mial na NFZ :D przy lipo tez sutki rosna(tzn ja tez czytałem rożne wersje) ale tak jak mowilem moze sie to rozprzestrzenic na cała pierś i wtedy wyglada to tak jak u kobiety tzn nie az tak bardzo ale i tak nie przyjemnie :/ ... Nie słyszałem zeby komus udało sie spalić lipo treningami i odzywkami a gino tym bardzij nie mozliwe , juz pisałem wyzej . Pozdro!! aha jezeli lipo czy gino powstało w skutek uzywania koksów i jest ono w stadium rozwoju (swedza cie sutki , bola przy dotykaniu) to idzie to wyleczyc farmakologinie tylko trzeba isc do edno i zeby ci przepisał nolvadex , albo do znajomego dilera sie udac :P nolva hamuje wydzielanie jakiegos tam hormonu czy blokuje go czy cos takiego wiec idzie to wyleczyc jezeli dopiero powstaje jakbym wiedzial o tym w wieku 14lat to teraz nie mialbym tego gówna :/ (mi to wyskoczylo naturalnie tzn spowodowane zła gospodarka hormonalna i juz wiem czym i za pare dni ide do szpitala zrobic serie badan bo mozliwe ze mam jakiegos guzka na drogach płciowych:/ bo mam bardzo podwyzszony poziom hCG az 14 krotnie :/ i to własnie wywołało u mnie ginekomastie

Zmieniony przez - Scar86 w dniu 2008-02-23 11:12:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33
A co sadzisz wlasnie o takim malym cyklu ja cinapisalem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 152
gdzie moge dostac taki testosteron;/? czy dostane go w aptece bez recepty. ginekomastie mam od 6 klasy podstawówki;/ a teraz juz mam prawie 16 i dalej to mam. nie wiem co robić pomóżcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53
odpowie mi ktoś ?? czyli mi tylko rosną sutki tak ? mam 13 lat.. czyli mam się martwic dopiero koło 20 ?

Jest ryzyko , jest zabawa !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1156
Niewiem czy czytałeś temat od początku ale jak masz 13 lat i rosną Ci sutki to normalne bo okres dojrzewania, pewnie masz mutacje :P. Więc jeszcze Ci mogą zaniknąć suty, a jak nie zanikną to dopiero wtedy sie zacznij matwić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 152
a co ze mną? co mam zrobić żeby sie tego pozbyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 483
Mam pytanie do tych co mieli operacje. Przy ginekomastii sutki sa tez takie ogolnie wieksze i szersze, a czy po zabiegu bedą one nadal szerokie (juz bez tk. grucz.) czy małe jak zawsze (takie jak np. podczasz gdy przechodzą kogos dreszcze lub przy zimnej wodzie xD) ? :) :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57
do Posiadacza i innych .... mieszkasz w Krakowie to masz blisko,chociaz ja mieszkam w Gdyni i w przyszlym tyg jade do czech.koszt 3tys ok.,organizowala mi wyjazd kolezanka.jak ktos chce to pisac dam kontakt [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1156
Byłem ostatnio w aptece po tamoxifen i niewiedzialem, że to jest na recepte a babka nawet nie musiała patrzeć co to za lek to patrzała na mnie jak na idiote. Jednym słowem "za***iście!"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23810
moglby ktos tutaj zerknac na sam dol?

https://www.sfd.pl/Moja_walka_z_Ginekomastią..-t368691-s3.html 

SFD Team, na forum od 2002-10-05

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z kolanem

Następny temat

Jak wybrać buty?

WHEY premium