SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ginekomastia była i juz nie ma :)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 294495

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 66 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 483
Jak wyglądały twoje sutki ??? Bolały jakos czy cos ??? Wyczuwałes cos pod sutkiem czy były miękkie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 123
No suty byly spore jak u baby kurczyly sie pod wplywem temperatury albo dotyku. Bolaly na poczatku jk gino mi roslo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 66 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 483
No ale wyczuwałeś cos pod sutem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 123
tak coś tam bylo jak dotykalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4
Ja mam sprawdzony na sobie sposób(tylko dla wytrwałych)Jeśli sie postarasz będzie skuteczny . Kolega namówił mnie na siłownie i na kupno tabletek na przyrost masy(mam 180 i warze tylko 70kg to zdecydowanie mało do uformowania dobrych mięśni)ćwiczyłem dużo na klatke po po 3 miesiącach fajnie mi sie uformowała klatka(wyglądała normalnie jak u troche umięśnionego chłopaka)Była jakaś impreza osłabiła mnie bardzo(za dużo alkocholu)przez 2 tyg nie chodziłem na siłownie potem nie było czasu i przesatłem chodzić klatka wróciła to stanu takiego jak przed treningami.Myśle że jak bym notorycznie chodził na siłke po pewnym czsie było by wszystko w pożądku.
Nie prubowałem z tabletkami na przyrost tkanki mięśniowej poniewarz byłem za chudy. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5
Witam! moj problem jest o niebo gorszy niz przedstawiane tutaj :/
mam 24 lata i gino mam od jakiegos 15 roku zycia, bylem wtedy u lekarza ogolnego i dostalem odpowiedz ze nie mam sie martwic samo zejdzie... i tak przez kilka lat olewalem sprawe. w zeszlym roku nie wytrzymalem i udalem sie do prywatnego onkologa ktory zrobil usg sutka i stwierdzil ze jest bardzo duzy gruczol na lewym sutku i na prawym maly ok 1 cm. nie wykonal zadnych dodatkowych badan powiedzial, ze operacja niepotrzebna... jednak po przeszukaniu calego internetu stwierdzma, ze osoby ktore tutaj wstawiaja fotki to powinny sie cieszyc :) ja mowie o gino wielkosci takiej jak na tych fotkach w tych najwiekszych wersjach :/ http://www.plasticsurgery4u.com/procedure_folder/male_breast/fat_gyno_weight_loss.html
przypomne, ze mam 24 lata i cyc o jakim marzy nie jedna nastolatka ;)
Przyzwyczailem sie z tym zyc, jednak jeststraszny bol gdziekolwiek sie pokazac bez koszulki... :/
jestem zdecydowany na operacje, jednak jestem na emigracji co mi stwarza spory problem.
bede szedl niedlugo do lekarza w UK i zobacze moze tutaj da sie cos z tym zrobic. ! pozdrawiam i zycze wytrwalosci !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1477
Nie bolą mnie suty i raczej nie wyczuwam żadnych guzków, ale mam wrażenie że jest coś nie tak z nimi:
http://images29.fotosik.pl/207/4122236d66b9f7bdmed.jpg
http://images26.fotosik.pl/208/f9ca10afa54871a7med.jpg
http://images31.fotosik.pl/241/0b1a0faa23e54508med.jpg


Czy to jest gino??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 146 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1161
Na tych zdjeciach wyglądają zupełnie normalnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Witam jak widze wasze gino to nic ... ja borykam sie z problemem od 12roku zycia... nigdy nic nie bralem (sterydy) podczas dojrzewania uzaleznilem sie od marihuany ale gino juz mialem od 3 msc zaczalem cwiczyc zaby zrzucic troszke wage ...co proponujeciec cwiczenia na rzezbe czy mase? bylem u endro hormony mam niskie ale w normie nie wiem juz co robic ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 123
No ja tez mialem gino troszke mniejsze niz na fotce ale tez wygladaly kiepsko i sutki mniejsze byly. Na twoim miejscu poszedl bym do chirurga plastycznego i usunal . Zabieg sponsoruju NFZ i bedziesz mial problem z glowy ja tak zrobilem :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z kolanem

Następny temat

Jak wybrać buty?

WHEY premium