SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ginekomastia była i juz nie ma :)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 294500

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
Oj niestwarzaj sobie problemow.Jak masz zatluszczone cyce to zejdz troche z wagi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 85
Jak z ta cena?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem wiem jutro zaczynam redukcje!!! I pierwszy dzień diety w moim zyciu!!! pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1057
Witam
Mam 21 lat i od jakiś 5 gino . W moim przypadku to była BARDZO duża ginekomastia. Przeczytałem to co tu napisaliście i zdecydowałem się na operacje. Miałem robioną 25 maja, prywatnie ( 1000zł) , tylko prawa strona. Mam już ściągnięte opatrunki i szwy, wszystko ładnie się goi, jak chcecie to wkleję foty , tylko powiedzcie jak ? :D
pozdrawiam maniek212
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
Zrob cyfrowka,i umiesc gdzies na necie i linki wklej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3201
poka poka sprzed i po operacji...

www.********/rydzykkk cala prawda o RYDZYKU!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wdl mnie nie miales jakiejs zaawansowanej gino czy cos, jak bys troche pocwiczyl ostrzej to bys fajnie sobie to zniwelowal, nie calkowicie ale w pewnym stopniu, takie cos jak Ty miales ma wiekszosc facetow ktorzy nie cwicza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 366 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6208
Ehh ... ludzie po kij dajecie fotki w wieku 14-16 lat z zapytaniem co z tym gino...Jak bedziecie mieli co wciaz po 21 roku zycia to wtedy dopiero mozecie pomyslec nad tego likwidacja

i'll show you how good i am ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 183
Witam, chciałem zapytac jesli ma się gino od 5 lat(aktualnie mam 18), poziom hormonów we krwi jest prawidłowy to co robić ? chyba nie ma szans że samo zejdzie jeśli jest u mnie 5 lat, moj brat miał to 2 może 3 miesiące bolało go i znikło a u mnie zostało :(. Wydaje mi się że zostaje mi tylko operacja. Prosze o odpowiedź. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 85
Chyba tylko operacja ale nie wiem czy beda ci chcieli ja zrobic w tym wieku.Bylem niedawno u lekarza i powiedzial mi ze w moim wieku to raczej nikt mi nie bedzie chcial operacji zrobic(mam 17 lat).Ale jakby ci gdzies chcieli zrobic to powiedz gdzie co i jak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z kolanem

Następny temat

Jak wybrać buty?

WHEY premium