SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ginekomastia była i juz nie ma :)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 294514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30
Ginekomastię można też likwidować za pomocą lipolizy laserwoej, np. SlimLipo. Do poczytania o tym zabiegu tutaj: http://www.afrodytasalon.pl/lipoliza_laserowa_slimlipo_warszawa.php Mój chłopak miał w zasadzie od momentu okresu dojrzewania dosyć zaawansowaną ginekomastię. Mnie tam nie przeszkadzało, ale on się bardzo źle z tym czuł. Nie bardzo też chciał się zdecydować na operację. Wiadomo...długi okres rekonwalescencji, szwy, ból itd. A ten zabieg to medycyna estetyczna więc bez narkozy ogólnej, miesiąca w opatrunkach i strachu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ziomsonek gdzie byles operowany prosze o kontakt PILNE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1614
Witam.. ZIomsonek jesl mozesz to kliknij do mnie na gg mialbym kilka pytan 9611111

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 51
Siemka ja własnie dziś wrocilem od endokrynologa, dostalem skierowanie do chirurgi plastycznej jest to zabieg refundowany przez NFZ wykluczono umnie raka itp. ponieważ mam obustronne guzki na lweym i prawym sutku. Operacja bedzie robiona stopniowo czyli pierw jeden sutek pozneij 2. Po operacji wstawie zdjecia przed i po mam nadzieje ze terminy nie sa odlegle bo na konsultacje czekam 2 tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Ja miałem 3 tygodnie temu robioną prywatnie operacje ginekomastii.
Po diecie ze 130kg schudłem na 105kg przy wzroście 186cm cycki nie schudły...
Poszedłem na operację, zapłaciłem 4000zł, efekt jakiś tam jest, ale spodziewałem się, że za tą cenę cycków nie będę mieć w ogóle.
Podobno jest rozbity uszkodzony tłuszcz, który do pół roku ma się wchłonąć, uważam jednak, że jest tego za dużo, żeby się wchłonęło. Zamieszczam zdjęcie przed i po operacji - efekt jest niezadowalający
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Po zabiegu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1614
Witam.. stary napewno jest poprawa ale rzeczywiscie nie zrobili Ci tego zbyt rewelacyjnie tym bardziej za taka kase .. Ja tez mialem jakis czas temu zabieg w prywatnej klinice i tez nie jestem do konca zadowolony... Nie mialem az tak duzej gino bardziej lipomastie ktora niby mi odessali ale to jest lipa .. Ja bynajmniej nie jestem z tego zadowolony . Czytalem wiele przed zabiegiem ze ten tluszcz ktory jest odessany nie wroci bo niby tych komorek tluszczowych juz tam nie ma ale to nie jest prawda niestety. Fakt trosze przybralo mi sie tluszczu i znowu klatka jak byla bardziej odstajaca .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 46 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 64
no masz racje

Kto szuka ten znajdzie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1
rademon - faktycznie słabe efekty. Napisz który chirurg to robił to może inni nie dadzą się oszukać. Wydaje mi się ze sama liposukcja nie pomorze. Ten tłuszcz trzeba wyciąć a tyle skóry raczej się nie obkurczy więc pewnie nadmiar też trzeba będzie wyciąć. Ja miałem robiony zabieg prywatnie i też nie obyło się bez komplikacji. Jednak postanowiłem pozbyć się cycków do zera i jestem w tym zdeterminowany. Powoli zaczyna być widać końcowy efekt i jestem zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 794
Hmmm, a mi się wydaje, że większości przypadków pomogła by dobra dieta + dobre ćwiczenia typowo aby te suty rozpłaszczyć. No, bo zobaczcie sami faceci co mają problem z tymi sutami to przeważnie po prostu z tłuszczykiem, a nie płascy z "kaloryferem" na brzuchu :)

Sam mam ten problem, ale będę po prostu tyrał porządnie klatę no i zobaczę efekty :)

;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z kolanem

Następny temat

Jak wybrać buty?

WHEY premium