SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ginekomastia była i juz nie ma :)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 294507

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 159 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 825
DonFoozie normalka. Jak chcesz załatwic bez przypału to trzeba załatwiac inaczej ale za 2 paczki wyjdzie koło stówy. Ja sie poswieciłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3
Siemka
Mam identyczny problem już ponad 5 lat, jak można starać się o darmową operację w szpitalu ? Na prawde jest to dla mnie uciążliwe, rozebrać się wsród przyjaciół lub na plarzy!..A latem załozyć koszulkę ..tragedia..że mi coś odstawało..:(((

Może powinienem do jakiegoś lekarza zagościć? Moze do endokrynologa ? Widać rezeultaty, a ja oddałbym wiele zeby się tego pozbyc :(((
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1156
Przeczytaj cały ten temat dokładnie i powinienieś wybrać się do endokrynologa i zrobić badania. Ja pochodze po lekarzach zaraz po maturach, które już niedlugo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 149
Witam,
Przeczytałem cały temat i nie wiem co niektórzy chcieli wycinać, ale to ich sprawa.

Ja się zastanawiałem nad swoimi sutkami już od paru lat. Jakiś rok temu, gdy byłem u lekarza sportowego, powiedział, że to dobrze, że mam takie sutki (a mam naprawdę duże, nie to co Wy wysyłaliście). Nie wiem czy to jest ginekomastia, bo żadnego gruczołu nie wyczuwam.
W październiku znowu byłem u sportowego i zapytałem się dlaczego mam takie sutki. Powiedział, że to przez wysoki poziom estrogenu (wiedziałem, że to żeński hormon, czyli coś jest nie tak). Spytałem się co można zrobić, żeby się tego pozbyć.
Powiedział, że zazwyczaj się czeka do końca okresu dojrzewania, bo często samo schodzi, ale jak chcę, to mogę się udać do endokrynologa(i dał mi skierowanie).
Na wizytę musiałem czekać 3 miechy (byłem 29. lutego). Miałem wynik TSH (w normie) i endokrynolog powiedział, że jest ok(zbadał mi tylko jądra jeszcze). Powiedział, że wszystko jest w porządku, ale jeśli bardzo mi to przeszkadza, to możemy coś pokombinować.
Zlecił mi kilka badań krwi i mam się zgłosić do niego. Badania zrobiłem, wizytę mam na 18. kwietnia. Sam jestem bardzo ciekawy co mi powie, no i co wykazały badania.
Jeśli chcecie, to napiszę co mi powiedział lekarz.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 204 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7481
napisz co i jak...

ja mialem testosteron i estradiol robiony.. tesrosteron na poziomie 700pg/dl (norma 250 do 800) a estradiol 44 (norma 11-41) a wiec delikatnie podwyzszony poziom.. wsumie badania estradiolu mogly byc przeklamane booo kilka dni pod rzad wpiepszalem duze ilosci piersi z kurczaka a wiadomo czym jest pasiona taka kura....

Drive no faster then your guardian angel can fly ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 149
Witam.

Byłem dzisiaj u lekarza i coś mi przepisał, ale za cholerę nie mogę się odczytać, więc jak kupię, to Wam powiem co to jest. Jakieś tabletki do brania 1 na noc. Są to jednak tabletki na receptę i nie można ich brać od tak, więc powiedział, że muszę do niego przyjść na kontrolę około 3-4 tygodni odkąd zacznę to brać, bo to musi być pod kontrolą. Po tym czasie napiszę czy są jakieś efekty.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 826
siemka!
mam gino od 3 lat i juz mam tgo dość ;[;[
normalnie juz bym sie dawno do lekarza zglosil ale poki co sie wstydze bo zawsze do lekarza musi ze mna byc mama (mam 16 lat i nie myslcie ze jestem maminsynkiem bo tak nie jest) i sie przy niej wstydze!!
se tak mysle ze poczekam te 2 lata i pojde se sam do doktora ale nie wiem czy wytrzymam tyle czasu ale tez w ciagu tych 2 lat moze to minac(choc baaaaardzo watpie)

poradzcie cos
jak zagadac do rodzicow ze mam taki i taki problem ze trza to i to zrobic

nigdy nie rozmawialem na taki temat ze starymi wiec trudno mi tak nagle wyskoczyc z takim tematem

uwierzcie gino jest bardzo uciazliwe w moim przypadku!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 149
Jakubek

Nie wiem jaki masz kontakt z rodzicami. Ja swoim nic nie mówiłem (zresztą widzieli to u mnie nie raz i nic nie mówili) i sam to załatwiłem. Jutro idę zapisać się na kolejną wizytę do endokrynologa.

Nie wiem czemu w wieku 16 lat chodzisz do lekarza z mamą. Nie śmieję się z Ciebie, ale jest to dla mnie dziwne. Może powinieneś pogadać z nimi, że jesteś już duży i chcesz sam się zajmować swoimi sprawami, albo po prostu bez ich wiedzy idź do lekarza i załatw co trzeba. Jeśli nie wiesz, to tak:
Potrzebujesz skierowania do endokrynologa, później musisz się zapisać na wizytę no i przyjść (u mnie tak jest). Później tylko mówisz lekarzowi w czym problem. Nie wstydź się go, ani nie bój, on jest lekarzem, na pewno już miał takie przypadki, bo gino jest dosyć częste. W każdym razie iść do lekarza powinieneś i to moim zdaniem już dawno, ale to tylko moje zdanie.

Mam nadzieję, że pomogłem. Trzymaj się i walcz z tym gównem! :D

Pozdro :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 826
dzieki pomogles co do rodzicow to kotakt nie jest zly ale nigdy nie rozmawialem na takie tematy i dosyc ciezko jest zaczac moja mama chyba uwaza ze jestem jeszcze malym dzieckiem bo wszedzie gdzie z nia nie pojde to wszystko mowi za mnie !! wiem ze chce dobrze ale .....
spoko sproboje wybrac sie do lekarza!
juz sie wiele razy przymierzalem zeby o tym powiedziec ale zawsze wymiekalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 123
Siema. Dzisiaj opuściłem szpital spore gino mialem ale juz nie mam :D jesli macie jakies pytania piszcie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z kolanem

Następny temat

Jak wybrać buty?

WHEY premium