SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ginekomastia była i juz nie ma :)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 294518

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 142
a co wg Was dolega mi, dostalem tego w wieku 15lat i nie ćwiczyłem ani nic......teraz ćwicze od roku i mam 23lata i dalej mam takie coś.....
pomóżcie........az wstyd chodzic na basen i nie chodze, a rozebrac sie przy kims to juz wcale :(

http://img203.imageshack.us/img203/4255/12822589.jpg

http://img688.imageshack.us/img688/6883/36365836.jpg

bardzo sie tego wstydze.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 301 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1285
Ginekomastia do wyciecia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 76
a to też gino ?

[img710.imageshack.us/img710/487/sdsdsds.jpg]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20
A to lipo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 76
czyli wystarczy siłka + aeroby ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20
Jak się postarasz to wystarczy o ile nie jest to "zastojałe" lipo, czyli nie masz tego ileś tam lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 301 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1285
Dokładnie, ja miałem mieszanine gino+lipo uzywałem jakies spalacze, a jak lekarz wzial sie za odsysanie tego to zajeło mu to 90 % czasu zabiegu Odchudzic to mega ciezko i trzeba naprawde byc dobrym w te klocki : super trening, dieta, suple
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10
Witam mam gino, chciałbym się poddać zabiegowi przez NFZ. Jak to najlepiej załatwić? U lekarza pierwszego kontaktu? Później u chirurga? Co najlepiej mówić żeby mnie nie "spławili"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17
Doradźcie mi jak możecie.
Moja historia:
Mając 13-14 lat trochę urosła mi klatka i zaczęły odstawać sutki. Miałem ewidentne gruczoły, które bolały jak dostałem w klatkę.
Mniej więcej w wieku lat 16 gruczoły magicznie zniknęły, bólu nie było, ale odstające sutki i klatka spora zostały.
Nie mam najmniejszych problemów z wagą, więc lipomastia chyba odpada. Jestem wysoki i szczupły.
Mając lat 18 postanowiłem pójść do endokrynologa. Na dzień dobry babka na mnie nawrzeszczała, że mam dopiero 18 lat, a faceci dojrzewają do 22 lat. Widać, że wredna i nie w humorze była. Pomyślałem sobie, no ok, w sumie mam to w dupie, mimo że ładnie to nie wygląda. Obecnie mam lat 20. Od pół roku ćwiczę klatkę. Na początku ćwiczyłem dzień w dzień. Potem dowiedziałem się, że lepiej raz w tygodniu. Starałem się regularnie ćwiczyć, lecz wiadomo - imprezy itd. No ale efekt jest taki, że jak napne to klatka twarda jak kamień, ale jak nie napinam to efektu brak.
Powiedzcie mi co robić koledzy.
Z góry dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17
Zapomniałem jeszcze dodać, że przechodziłem w młodości WZW typu B i mimo, że jestem teoretycznie zdrowy to jestem nosicielem tego wirusa. A czytałem, że choroby wątroby mogą właśnie spowodować ginekomastię.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z kolanem

Następny temat

Jak wybrać buty?

WHEY premium