SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ginekomastia była i juz nie ma :)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 294533

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 250
Ravgod powiedz cos wiecej na temat operacji??
tylko 1000zł kosztowała?? nie było dodatkowych kosztów??
ile czekałes na zabieg?? od razu wyszedłes ze szpitala??
pragne sie pozbyc ginekomastii.
Prosze powiedz cos wiecej na ten temat.
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 250
sorki to było do

czrny_lbn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 123
Raski ja mam taka kamizelke . Jak jestes zainteresonaty to sie odezwij.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 243 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 821
Czy ktos wie gdzie mozna zrobic bezplatny zabieg w Wawie...??? Mam gino i chce sie jej pozbyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14
ej pomóżcie mam to cos juz z 5 lat,obecnie jestem juz po 18,co mam robic? czekać czy zgłosic sie do lekarza a przeszkadza mi to bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 338
witam. czy wycięte gruczoły sutkowe czyli ginekomastia może odrosnąć?niestety zapomniałęm sie spytać hirurga.miałem operacje wycięcia ginekomastii 23 lutego , 3dni wszpitalu, na operacje czekałem 10 dni chyba. ginekomastiemiałem już chyba z 13 lat a mam 28,wiec wkońcu sie zdecydowałem bo myslałem że to rak.ale się to okaże dopiero po badaniu histopatologicznym do końca.chirurug onkolog mówił że to nierak.Jeżeli masz naprawde ginekomastie idziesz najpierw do lekarza rodzinnego on kieruje do hirurga i na usg sutów chyba że masz takie wielkie cyce że można zrobić mammografie) mi zrobili usg.z wynikami usg idzie sie do hirurga on daje skierowanie na oddział hirurgiczny.moim zdaniem nalezy iśc z tym odrazu na odział hirurgiczny onkologiczny albo plastyczny,ja poszedłem na onkologiczny ,przynajmniej na oko hirurg może stwierdzić czy to nie rak przypadkiem bo jest szansa że na tle ginekomasti tworzy sie rak.jestem zadowolony z hirurga onkologa który mnie kroił mysle że blizny beda minimalne takie jak bym robił to u plastyka.moja ginekomastia była oczywiście od sterydów.
w szpitalu prz
ebywałem 3dni na 2 dzień operacja była z samego rana.wieczorem wstałęm z łóżka.miałem znieczulenie ogólne.przez 2 dni małem taki opatrunek zciskający klate teraz niemusze już tego nosić.jestem 5 dni po operacji moge prawie normalnie ruszać rekami.ćwiczyć niemożna przez 6 tyg.potem lekarz zalecił basen. teraz klata wygląda owiele lepiej.za operacje nic niezapłaciłem.
1 chirurg w przychodni chciał 4 tys za obie strony prywatnie ale powiedziałem ze mnie niestać.




Zmieniony przez - kubaty3 w dniu 2009-02-28 14:17:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 243 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 821
kubaty3 gdzie miales ten zabieg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 338
gdańsk.akademia medyczna katedra onkologiczna i plastyczna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 376
kubaty3, możemy pogadać na gg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 338
mozemy nr gg 3288223 bede około 18 00 na gg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z kolanem

Następny temat

Jak wybrać buty?

WHEY premium