SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ginekomastia była i juz nie ma :)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 294481

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 483
ja mialem jakies tam badania i wyszlo, ze mam 2 lub 3krotnie wiecej jakiegos hormonu, ktory powoduje ginek. ...nie wiem czy moze byc to spowodowane czesta masturbacja;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1288 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13269
A tam, wal konia i sie nie przejmuj. Normalna rzecz ze czlowiek wali konia a kon czlowieka.

"Myśl o Narodzie i bądź sobą! Nacjonalizm naszą drogą jest!"

Komora '91

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2856
jakby to bylo przez czesta masturbacje, to ja powinienem miec cyce jak kobieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36
Witam. Przeczytałem z uwagą i też jestem zainteresowany fotkami "po". Przekroczyłem już podnoszoną przez Was granicę 21 lat i jestem zdecydowany na zabieg. Bo dotychczasowe życie to nie zycie - to ukrywanie sie, szczególnie latem, w szatni...
I zastanawiam się, czy operacja autora watku sie udała - zdjęć nie zamieszcza, a za chwile minie dwa lata od operacji. Pisał, że uporał się z jednym, to coś innego go dopadło. Wiec jezeli cos poszlo nie tak (a mam nadzieję i zycze Ci, żeby wszystko było OK) to podziel sie.
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2199
Mam 16 lat i nadal mam to ****stwo, z rozwiązaniem problemu (a raczej z chęcią) chodziłem nawet do jakiś znachorów...Ile leków homeopatycznych brałem, maści oraz wstrzykiwania testosteronu w dupe było. Prawda jest przykra, ale to ****stwo nie zejdzie :(:(

To co ty masz (miałeś) Ravgod to nic, ja mam wszystkie tu wymienione objawy + jeden, który jest po prostu mutacją...Sutki są tak jakby napompowane i odstające od samego ciała (nie od klaty!!!) aż 2 cm! ! !!!

Uwierzcie, że jest to najwiękrze cholerstwo jakie w życiu miałem (mam). Pomimo że jestem dobrze zbudowany to **** jasny strzela. Nie moge sciagnac koszulki i ponapinac gdy jest cieplo (chodze na silke z efektami, i rowniez tam nie moge sciagnac koszulki), nie moge sobie pozwolic na wszystkie koszulki, gdyz te odstajace scierwo zalosnie wyglada i to co przyciaga uwage to nie bic czy klata tylko te ******lone suty! Nie mam problemow z dziewczynami ale mimo to, okropnie mnie to krepuje...

Ile problemów pytacie? A ****ica, proces sądowy, dostałem takiej ****icy gdy chyba u 40'ego lekarza byłem który powiedział że konieczna jest operacja (kazał sobie zapłacic 5 dych za wizyte) że nie wytrzymalem, za***alem mu zaslona w ryj i za***alem 3 tuby ****owi i wyszedlem...

Nie zmyslam, jednak kazdy kto ma to ******lone scierwo na sutach nie raz mysli NAWET o samobojstwie...

Ah sie wyzalilem. Tylko osiagne pelnoletnosc i robie operacje, bo nie wytrzymam (zahamowanie wzrostu-operacja)

"Jak boli, to rośnie.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29
Ginekomastia to najpaskudniejsze ścierwo z jakim się spotkałem w swoim życiu i nikomu nie życzę tego przechodzić. Kiedy w wieku lat 12 czytałem o powiększonych sutkach w okresie dojrzewania, byłem przekonany, że niedługo (jak twierdził autor książki) "obrzęk" minie i to nic strasznego. Otóż ginekomastia nigdy nie zniknęła, co więcej powiększyła się wraz ze wzrostem masy. Postanowiłem od razu pozbyć się tego syfu chirurgicznie, kiedy w końcu było mnie na to stać i udałem się do prywatnej kliniki. Zaskoczyło mnie stwierdzenie lekarza, że przerost jest niewielki i abym zastanowił sie nad inną formą typu "intensywny trening", generalnie lekarz odradzał mi zabieg. Jak zapewne się domyślacie mało mnie to obchodziło, myślałem wtedy o złapaniu jakiegoś skalpela i pozbycia się ginekomastii na jego oczach. Jednak musiałem jeszcze długo czekać zanim nastąpiła operacja ... badania USG, kilkanaście badania krwi, wizyty konsultacyjne, ale w końcu się doczekałem.
Mój przypadek nie był przyjemny, miałem ginekomastię gruczołowo-tłuszczową czyli liposukcja i wycięcie gruczołu. A wyglądało to wszystko tak :








Pamiętam radość po zabiegu, kiedy zdejmowano mi dreny. Płaskie sutki, dwa niewielkie nacięcia po bokach brodawek i ból w klatce piersiowej zbliżony do zakwasów. Niestety to nie koniec zabawy. Jak wiadomo pojawiają się siniaki, schodzą dosyć szybko po zabiegach laserowych. Po zdjęciu szwów konieczne są również masaże klatki piersiowej i smarowanie maścią. Oczywiście obowiązkowo 24 H opaska uciskowa. Aktualnie jestem 18 dni po zabiegu i wielkość obrzęku doprowadza mnie do szaleństwa. Niestety wiem, że muszę odczekać aż obrzęk pooperacyjny ustąpi, obecnie wygląda to tak :








Kolejne zdjęcia nadeślę za około 2 tygodnie, kiedy zdejmę wreszczie z siebie ten gorset.

Bo każdy gej to kulturysta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36
druhuboruhu
tez zmagam sie z tym scierwem i juz wkrotce zamierzam iść pod skalpel. W związku z tym, jako ze jesteś na goraco po zabiegu, mam kilka pytań i byłbym wdzieczny za odpowiedzi:
- nie mozna było tego zrobić w ramach słuzby zdrowia,
- ile kosztował zabieg,
- gdzie go robileś? Moze w moich okolicach, to wiedziałbym gdzie uderzyć.

A lekarzom dziekujemy za rady typu "intensywny trening". Ich stwierdzenia, że przerost jest niewielki, nijak się ma do tego, jak sie z tym czujemy. Bo mnie to wypala...
czekam na odpowiedź, mozesz przesłac na skrzynkę
trzymaj sie, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 226 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7164
Do autora: Chłop dał zdjecia swoich paskudnych sutow i zostawił to tak a zdjec po zabiegu nie pokazał, po co taki temat wogole :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3542 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29933
może urosły jeszcze bardziej ?

Jednego serca!
tak mało mi trzeba.
Jednak widzę że żądam za wiele......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29
1 nie mozna było tego zrobić w ramach słuzby zdrowia ?

Z poprzednich wypowiedzi wynikało iż w przypadku ginekomastii łączonej nie da się tego wykonać za darmo. Poza tym nie miałem już siły czekać dłużej.

2. ile kosztował zabieg
4000 PLN

3. gdzie go robileś ? Moze w moich okolicach, to wiedziałbym gdzie uderzyć.
Zabieg wykonano w klinice Model-Med w Warszawie.

"Chłop dał zdjecia swoich paskudnych sutow i zostawił to tak a zdjec po zabiegu nie pokazał"

Dwa ostatnie zdjęcia są zrobione właśnie po zabiegu. Ich rozmiar w tej chwili to wynik obrzęku pooperacyjnego.

Bo każdy gej to kulturysta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z kolanem

Następny temat

Jak wybrać buty?

WHEY premium