SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ginekomastia była i juz nie ma :)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 294485

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 264 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 963
informatyk albo ekonomista ?? hmmm wydaje mi sie ze jedyne co by mogli u kogos zdjagnozowac to kac bo to jednak trzeba trzoche wiedziec z medycyny zeby leczyc ludzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1156
Mówicie, że byliscie sie badać u lekarzy?? Gdzie bić wpierw? Do lekarza rejonowego czy gdzie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 264 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 963
mozesz isc do rejonowego ale wielu ci powie ze to jest normalne w twoim wieku i przejdzie za pare miesiecy (tak jest przewaznie ) ale jezeli powiesz ze podejrzewaz ginekomastie ( lekarz moze nawet nie wiedzic co to jest ) i chcesz skierownie do endokrynologa zeby to zobaczył bo on jest specjalista od takich rzeczy . Dostaniesz skierowanie ale ... przewaznie na wizyte u panstwowego endokrynologa czeka sie od 1-3miesiecy (w moim przypadku 2) .. mi sie nie chcialo czekac i spytalem sie czy idzie sie prywatnie przyjac i dostalem numer od endokrynologa i sie umówiłem jeszcze na ten sam dzien na 17:00 u niego w gabinecie. Doktorek mnie poogladal pomacał na miejscu miał aparat USG pod którym ogladał mi jajka to normalne badania w tym schorzeniu czy raczej przypadłosci ... zapłacilem za to 70zł i trwało to jakies 20 min

Zmieniony przez - Scar86 w dniu 2008-01-29 15:25:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1156
Ok, dzięki za odpowiedz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33
Czesc! Mam takie pytanie, jezeli bralo sie kiedys sterydy to czy mogo potem urosnac piersi, i czy to sie nazywa ginekomastiom??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 264 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 963
Jezeli brałeś sterydy ..to jest to bardzo prawdopodobne ze to jest ginekomastia i własnie tak sie to nazywa a konkretnie ginekomastia nazywa sie przerost gruczołu piersiowego pod samym sutkiem i jst wtedy wyczuwalny mały guz jest jeszcze lipomastia to jest przerost gruczołu piersiowego na wiekszej powierzchni (przewaznie) i jest to spowodowane osadzajacym sie tam tłuszczem

Zmieniony przez - Scar86 w dniu 2008-02-14 21:14:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33
No w sumie tak bo ja np. to porusze cyckiem i jak go scisne to wyczowam normalnie miesien tyle ze jest zatluszczony, a czy teraz wyzezbie klatke przy pomocy treningow i odzywki tak zwanej HMB?? Prosze o szybka odpowiec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 264 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 963
Jezeli masz zatłuszczony miesien to najprawdopodobniej masz do czynienia z lipomastią i z tego co wiem nie da sie tego zredukowac normalnymi treningami ...idz do endokrynologa niech cie zbada i przepisze nolvadex albo andractim .... aha a przed wizyta u endokrynologa zrob sobie badania laboratoryjne hormonow bo on cie i tak na nie wysle a tak to zaoszczedzisz sporo czasu ... srób sobie badania hCG, TSH, LH (za te trzy zapłacisz kolo 50zł) dodatkowo mozesz sobie zrobic Testosteron , prolaktyna , estadriol ... sa to badania płatne i nigdzie nie sa refundowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1156
Milex możesz jeszcze do pomocy zakupić żel wyszczuplający "DAX MEN"
z Dax Cosmetics - "wyszczuplajacy żel do ciała rzeźbiący sylwetke tiger grass aloe vera 100%" zawsze coś pomoże a kosztuje cos 34 zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23810
ja poszedłem do endokrynologa z badaniem jedynie tsh.. naet nie spojrzal.. zobaczył sutki nic nie macał przpisal testosteron biorę 2 miesiac nic nie dalo.. powiedzial ze skieruje na zabieg.. i to tyle;) mam nadzieje ze przed operacja bede jakies badania robil;)

SFD Team, na forum od 2002-10-05

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z kolanem

Następny temat

Jak wybrać buty?

WHEY premium