SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ginekomastia była i juz nie ma :)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 294521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 264 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 963
no lepiej porób bo u mnie na przykład wyszło ze mam hormon hCG 14,3 a norma jest do 1,10!!!! :O ;/ w piatek ide do endokrynologa i sie dowiem co i jak ...

Zmieniony przez - Scar86 w dniu 2008-02-19 14:28:42
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53
siemka mam też takie coś, boli mnie tylko prawy sutek i czuje pod nim taką gulkę, jak dotknę nie boli mnie tylko jak mocniej przycisnę. Dużo się naczytałem o tej ginekomastii ale wnioskuje że to jest przejściowe i po paru miesiącach ulegnie, co wy na to ? jakoś mi sie nie wydaje żebym w tym wieku miał ginekomastie..

Jest ryzyko , jest zabawa !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33
A ta masc jest bez recepty?? A tak np.A tak z ciekawosci winstrol by cos pomogl?? Bo ja sadze ze napewno i jeszcze do tego HMB. Licze na odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1156
Jeśli chodzi Ci o "maść" czyli ten żel co mówiłem to jest bez recepty a kupisz go w sklepach kosmetycznych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 264 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 963
Ludzie ginekomastia jest zwyrodnieniem włoknistym tkanki i pod sutkami znajduje sie silnie wysycona tkanka gruczołowa !!! Innym słowem NIE DA SIE TEGO SPALIC TRENINGAMI CZY INNYMI CWICZENIAMI bo to NIE JEST TŁUSZCZ!!! tydzien temu mialem robione USG piersi i sam doktor mi powiedział ze widac ze jestem sportowcem bo mam bardzo duzo mieśnia i strasznie mało tkanki tłuszczowej . Praktycznie mam mieśnie oplecione skóra a suty mam jak wentyle od kamaza wiec nie łudzcie sie ze czyms to zniszczycie poza skalpelem czy chemia .. ale nie słyszalem zeby komus chemia pomogła w zaawansowanej ginekomastii ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 146 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1161
Zaawansowana tzn ??? Chyba jak naprawde masz zwisy, a jak same suty Ci odstają i cycki jeszcze w miare małe to mozna atakować chemią. Lepiej isc jak najszybciej do lekarza a nie czekac. Lipo to takze gino
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 264 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 963
mowiac zawansowana mam na mysli to ze jezeli zauwazyles ja u siebie w wieku np 13-14lat i masz ja do teraz a masz lata np 22 to nie masz szans tego chemia wyleczyc bez uzycia skalpela gwarantuje ci bo pytalem sie doktora i on nawet nic nie wspominal o leczeniu farmakologicznym tylko od razu mi zaproponowal zabieg .. a lipomastia to jest lipomastia a nie ginekomastia i rozni sie to od siebie dos mocno bo .. ginekomastia skupia sie tylko i wyłacznie pod samymi sutkami i jest to gruczoł (guzek) a lipomastia potrafi skupiac sie na całej piersi i wtedy u mezczyzny widac piersi tak jak u kobiety a nie same sutki ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 204 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7481
scar86 byles prywatnie?

Drive no faster then your guardian angel can fly ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 159 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 825
scar a przy lipo sutki też rosną ? Bo ja czytałem rozne wersje ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1156
A lipo da sie spalić treningami??
Zamiast HMB może lepiej jakiś fat burner + żelik ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z kolanem

Następny temat

Jak wybrać buty?

WHEY premium