SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ginekomastia była i juz nie ma :)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 294509

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak dlugo lezales w szpitalu ? czy nadal nosisz wspomniany wyzej kolnierz uciskowy? jak dlugo trwala rehabilitacja mam na mysli czy juz jestes w stanie wszytko robic i jak tak to po jakim czasie ...jestem kelnerem za granica i akurat nie jestem ubezpieczony wiec musze prywatnie to zrobic zastnawialem sie nad CENTRUM MEDYCZNYM DAMIANA w waawie ponoc najlepszy w PL? miales pozostawione drerny na jakis czas ? bo w wawie nie zostawiaja ! no i co jeszcze aha dzieki za odp!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i czy miales usuwane gruczoly czy tylko tluszcz..?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 123
A wiec tak mialem mieszane gino gruczol + tluszcz wszystko juz usuniete.Dreny mialem 3 dni. W szpitalu spedzilem 5 dni a wiem ze w klinice prywatnej dobe przelezysz po zabiegu i do domu wygonia.Koszulke uciskowa dipiero lekarz pwiedzial zamowic a jeste 2 tyg po zabiegu do tej pory opatrunki nosze uciskowe.Koszulka kosztuje 360 zl .A do pracy jeszcze niechodze na zwolnieniu jestem ale czuje sie dobrze czasem cos tam boli i to chyba wszystko .jak cos pytac nara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w jakim miescie i w jakim szpitalu miales robiony zabieg ? jak dlugo czekales na operacje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 123
Zabieg robiony byl w Białymstoku w 100% za darmo refundowany przez NFZ http://www.sniadecja.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=52&Itemid=7 
Czekalem na zabieg miesiac czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sorry snickers ostatnie pytanie ...jakie miales robione badania przed operacja? (mam na mysli czy podczas oczekiwania -1msc miales robione cokolwiek)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 123
W trakcie czekania na zabieg nic nie mialem robione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 146 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1161
Informujemy, iż od dnia 01 września 2007, w Oddziale Chirurgii Plastycznej SP ZOZ Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. J. Śniadeckiego w Białymstoku istnieje możliwość wykonania zabiegów dotyczących korekcji oznak starzenia bądź defektów ciała o charakterze głównie estetycznym. Przypominamy, iż tego typu zabiegi nie są refundowane przez NFZ.

Fajnie mają w tym Białymstoku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 123
Heh no ale ginekomastie normalnie NFZ refunduje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 66 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 483
No a zebyś miał lipomastie to tez by zrefundowali ?? Bo tam pisze ze zabiegi kosmetyczne tez za friko. Rozumiem ze za wizyty płaci sie w prywatnych cenach, ale mozna liczyc na zabieg nawet lipo za free ???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z kolanem

Następny temat

Jak wybrać buty?

WHEY premium