SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ginekomastia była i juz nie ma :)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 294535

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49
Imex a od jakiego czasu to masz? Bo jestes w wieku w którym z tego co pamietam 10% osób przechodzi takie cos, i powinno zniknąć do góra 2 lat. Jeżeli nie zejdzie to udaj sie do lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9051
nie rozumiem po co sobie wkrecac ze cos jest nie tak, wam to naprawde tak przeszkadza zeby sie ciąc ?

pozdro & pocwicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1127
Mam juz to dosyc dlugo, 2-3 lata i naprawde mnie to denerwuje. nie bralem zadnych koksow i nie mam zamiaru.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99
Ja mam gino.....i chce wziąść 200tabl. bionabolu powiększy mi sie to g****???

Dzień jak codzien:):):):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25
witam przegladam to forum od dluzszego czasu mam podobny problem o koszulkach ciezko myslec nawet. Budowe mam w miare a cyce jak u baby wg mnie.
Strasznie to wku**
Wszystko narobilo sie od koksu ale dopiero grubo po cyklu 2 czy 3. Leczylem sie czym popadnie i nolva i clomid i trokad i ciagle nic zero zmian
Jestem czysty od 3 lat i nic sie nie zmienia ,a silka nic nie daje...
Bylem juz o chiruga onkologa i trzeba bedzie chyba wyciac to gowno czeakm niecierpliwie na zdjecia ravgod jak to wyglada ten ponad rok po... mam wieksza niz mial ravgod z czasem wysle zdjecia to sie wszystkim koksu odechce... Choc fotki nie pokaza dokladnie jak to wyglada to trzeba miec na sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25
MACHO87 jesli masz gino to radze nie dotykac zadnego koksu bo mozesz potem grubo zalowac... Ja zaluje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49
Jak mnie dobijają komentarze tego typu "a po co sie ciąć?"!!! poco to sie nogi noco!!!Jak ktoś nigdy tego nie miał to mu łatwo mówić ale każdy co ma gino wie że to jest tak upierdliwe do tego stopnia że dużo osób ma z tego powodu kompleksy w tym również ja ;[ a jeżeli nic nie pomaga to niech te osoby co tam twierdza niech napiszą co można z tym zrobić jak nie wyciąć?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25
W Polsce tylko wyciac jest metoda ale w stanach,a u nas tylko ciac nic innego sie nie wymysli nie ktorym pomaga andractim jest duza szansa po tym,ale mozna wylysiec wiec tylko ciecie...
Tez to mam krzaku i wcale z tym nie fajnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 483
a jak skoro na gino ma wplyw masturbacja czesta to jak sie prezetanie to minie po paru miesiacach ? ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 148 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3139
a jak skoro na gino ma wplyw masturbacja czesta to jak sie prezetanie to minie po paru miesiacach ? ;/
Ale jaki to ma wplyw.....to prawda podnosi poziom naturalnego tescia byl nawet gdzies na forum dobry art o tym, ale co ma gino do wysokiego poziomu naturalnego tescia? GINEKOMASTIA POWSTAJE PRZEZ ESTROGENY (NADMIAR!!!) ALBO STERYDY O WYSOKIEJ AROMATYZACJI!!!
Ginekomasti mozna dostac w wieku 12-13 kiedy jeszcze "pacjenci" sie nie masturbuja........
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z kolanem

Następny temat

Jak wybrać buty?

WHEY premium