SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziewczyny i Chłopacy SFD

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189136

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 764 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2219
Hehe no dokladnie Wiec ponawiam pytanie do Pań - czy wola kogos z kasa, zaradnego i sredniego intelignetnie czy błyskotliwy umysł , który nie radzi sobie z życiem ?

A czemu musi byc 10-15 cm wyzszy ? Nie dajecie szans komus kto jest od Was nizszy, rowny z Wami, badz ciutke tylko wyzszy ? Mi by tam to nie przeszkadzało raczej Tygrysek lubi brykać - to dobre jest

Vlad ale masz mylaca ksywe - myslalem ze masz 17 lat

Fazik reaktywacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1256 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23375
ja nic o wzroscie nie mówiłam
jak pokocham to wyglad bedzie miał dla mnie minimalne znaczenie..a wiem ze jak kochac to Ksiecia jak krasc to miliony:)
wiec ja czekam na mojego Ksiecia..i wcale nie chce zeby był z bajki bo takowych nawet nie ma..chce zeby poprosty był.
A co do tej inteligencji to nie mozna tak klasyfikowac...pewnie ze lepiej jest jak facet sobie radzi w zyciu..no ale to tez zasługa inteligencji.
Kurde to sie przerodziło w jakis kącik miłosny:P a to nie te forum chiba

"Każdy widzi jakim się byc wydajesz,niewielu czuje jakim jestes"
Nicollo Machiavelli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
Wracam sobie z rowerka a tu prosze. Cóż za SPORTOWA dyskusja

jj ptak - z ładną blizna będzie miał łatwiej, ale jak będzie inteligentny to też Go nie odrzuce

Fazik - dlaczego Panie ?? Kulturalna chciałam być, wolałam zapytać czy masz coś przeciwko "małemu rozwaleniu" tematu A ten spamerski temacik moglibyście zrobić. Człowiek by się nie czaił z myślami innymi niż sport Jakby facet powiedział do mnie "nastaw się szmato" to dostałby pałą miedzy oczy. Dodam, że ta pała będzie jego własnym przyrodzeniem. Pedigree moge Ci mówić ale z tego co wiem masz dziewczyne, więc nie wypada. A czemu 10 - 15 cm, nie wiem. Mam szczęście spotykać facetów o wzroście średnio 175 i jakos tak dziwnie. Wole patrzeć do góry na faceta Ale jak mnie coś ściśnie w dołku to może to być nawet niższy ode mnie osobnik Jeżeli będzie lubił narty, rowerek i basen to jeszcze lepiej.

Vlad88 - gdzie na Śląsku mieszkasz ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 764 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2219
A pani magister ile dokladnie ma wzrostu ? Profil nie wypełniony - nie ładnie ... A ja mam kogoś ale w sumie coś ostatnio nie układa nam się https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7.gif[/img] Poza tym to jest necik - wiec piszcie do mnie na loozie - zostanie to miedzy nami SFD-owcami Poza tym to jest necik - wiec piszcie do mnie na loozie - zostanie to miedzy nami SFD-owcami Poza tym to jest necik - wiec piszcie do mnie na loozie - zostanie to miedzy nami SFD-owcami [img]../../buziaki/3.gif" alt="" />

Dorcius ja znam inna wersje - "jak kraść to miliony, jak gwałcić to księżniczki" - troche ordynarna, no ale to tak a propos. Wygląd właśnie ma mniejsze znaczenie, bo liczy sie charrrrakter min. Dorciuś masz plusa u mnie

Spamerski temat można założyć, ale póki co jest takie coś i jako taka kultura musi być - grrrr

Mnie nazywają Tygrysem Europy - już cos kiedys o tym bylo

Fazik reaktywacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 786 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3354
co do wzrostu jesli moge chociaz chcialem tego spamerstwa juz zaprzestac...
Dziewczyny zawsze chca miec wiekszych, co ma swoje plusy jak sie idzie we dwoje, bo latwiej sie objac. Ale skolei calowanie tych mniejszych to jest dla kolan poprostu armagedon(chyba ze sie podniesie - ale takie przedmiotowe traktowanie nie zawsze uchodzi), ale co ja tam wiem, kumpel koszykarz 2.07 mial dziewczyne 1.62... hmmm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
Odpowiedź padła o 13.42 168 cm wzrostu mam. A jak wypełnić ten Wasz profil to się może bardziej ujawnie ??
A kobiety lubią wyższych facetów, chyba dlatego, że czuja się przy nich bezpieczniej. Ale tak jak mówie, jak mi motylki zaczną latać w brzuchu to może być nawet taki Pan 168
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
ja mam 235 cm i jak siedze to nie widze klawiatury































































Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10857
rozmiary sie nieliczą tylko jakość

moderator ogólnorozwojówki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6377
cha! "male jest piekne" ale duzy moze wiecej

hans, jj i tak mamy w trojke mniej wiecej tyle samo

podro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1256 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23375
a ja z inej beczki
Nie chce zasmieciac forum nowymi postami.Bo mam problem dotyczacy zakwasów:P
Jak w piątek padało to nie mogłam tego przebolec ze nie moge isc pobiegac i biegałam w pokoju 40 min tak tak wiem posrana jestem:P ale z tego juz sie nie wylecze;)
No i pod koniec czułam jak mnie łydki bolą no i w szkole wf miałam to areobik był wiec lajcik.O 19 poszłam na basen wrociłam tez jeszcze nic nie bolalo.No ale jak wstałam dzis rano to konkretnia nachrzaniają mnie łydki:P
I chodzic nie mogłam jak wstałam z łozka..posmarowałam taką mascia na bolace i naciagnieta miescie "Ben-Gay" sie zwie..i na 15 poszłam na basen i odziwo pływałam bez problemu pozniej tez jak wracałam to szłam normalnie...i wziełam prysznic z zimna i ciepła woda naprzemian i posmarowałam znów tą mascia ale znów mnie boli:(
A we wtorek biegamy na 800m i chce byc w płeni sił..myslicie ze przejdą mi do wtorku? w pon mam jeszcze sksy w siatke.
Albo co moge jeszcze zrobic by szybciej znikneły?
Jak po miesiecznej przerwie w sierpniu zaczynałam biegac to rano poszłam na 40 min i wieczorem i tak 3 dni pod rzad a pozniej miałam takie zakwsy ze ukucnąc nie mogłam:P ale nie przestawałam biegac i sie rozbiegały.
Kurka bo sie zdenerwuje jak mi nie przejdą do wtorku:P

Tylko prosze o konkretne odpowiedzi a nie zaraz chłoapki sie nabijac bedziecie z bezbronnej Dorci :P

"Każdy widzi jakim się byc wydajesz,niewielu czuje jakim jestes"
Nicollo Machiavelli

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dangerous Mike DS 3.0

Następny temat

Z szelkami czy bez???

WHEY premium