SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziewczyny i Chłopacy SFD

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189083

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 475 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2196
Kazaja - mam pytanie czy jest sens jeździć na stacjonarnym 10 km rano i 10 km po południu, czy lepiej robić to na raz ?? Ale dodam, że 20 km na jedną przejażdżke to dla mnie nudyyyyy. Jeżdże po to żeby troche kalorii za całego dnia zrzucić. To na wszelki wypadek gdybyś pytał po co jeżdże na rowerze


Zeby zrzucic troche kalorii jest wiele sposobow, choc to troche dziwne stwierdzenie, bo jesli zrzucac to najlepiej tkanke tluszczowa. Jesli masz za duzo kalorii, a raczej za duzo ich przyjmujesz dziennie, to wypadaloby sie lepiej odzywiac A jazda 20 km dziennie, obojetnie jak to podzielisz, to imho bezsens, chyba ze bardzo lubisz jezdzic na rowerze. Ale jakbym sie mial tak meczyc na stacjonarnym to bym chyba sie pocial, bo tego serdecznie nienawidze. A jezdzic na dworze mi sie nie chcialo. Dzisiaj jezdzilem, bo akurat ogladalem meczyk, wiec zaaplikowalem sobie poranny 40 minutowy trening aerobowy na czczo, bo akurat usiluje zrzucic troszke sadla. Jednak to tez nie jest najlepszy sposob, jesli ci zalezy na utrzymaniu miesni (katabolizm przy aerobach na czczo sieje spustoszenie w tkance miesniowej jak huragan w Nowym Orleanie). jesli walczysz z tkanka tluszczowa to polecam dzial fitness, prowadza go swietni ludzie, oraz odzywianie. Wiecej powiedziec nie potrafie, bo za malo wiem o tobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
andro najlepiwj nieprzyjmowac nadmiaru kalori np:w slodyczach
a naczczo nierob aerobow bo ci z miesni pojdzie
w wyszukiwarce jest duzo pytan o stacjonarny,pedaluj sobie w spokojnym tempie a pociagniesz z takanki tluszczowej energie albo poczytaj w fitnesie https://www.sfd.pl/temat230835/
najlepiej sama zaobserwojesz czy robione cwiczenia do twojego jedzenia powodoja utrzyamnie wlasciwej sylwetki,jesli nie to musisz zmienic albo jedno albo drogie albo oba
teraz jak biegam(robiac duzo km) strasznie mnie wyciaga a zdaza sie ze wszamie nawet oprocz normalnych posilkow z 2tablice czekoaldy albo ciastek

>>SAPSP<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 173 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12029
Andromedo ale ja sie wlasnie ucze! i dlatego nie musze pracowac jeszcze :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 475 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2196
I pewnie wychodzisz z zalozenia, ze czlowiek sie uczy cale zycie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
wieczny student

kumpel brata do 29roku zycia studiowal!!!i ma mgr przez 10 lat

>>SAPSP<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 173 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12029
no ja cie prosze w marcu sie bronie, po 7 semestrach walki o inz. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
Ej Panowie i co Wy mi robicie Wracam ze spacerku po parku a tu takie porady To co mam kurde rzucić rowerek ??

Vlad - dzięki za linka Jest tylko jeden problem - czytam i nic nie kumam Jak czytam jakieś HIIT czy jak im tam to mnie panika ogarnia, treningi interwałowwe hehe a cóż to.

Człowiekowi wydaj się, że wystarczy iść na basen 3-4 razy w tygodniu i będzie tracił kilogramy. To, że dieta jest mi potrzebna to wiem nie od dziś. Nawet już kilka razy sie przymerzałam do jej "zaprojektowania", że tak powiem. Ale czytając dział Odżywianie można wpaść w kompleksy, że się nie umie czytać ze zrozumieniem. Dla mnie osoby w tych działa to jakieś takie wszystkie na bierząco, mnie do Nich troche brakuje
Boże zachciało mi się cielesnej rewolucji

Chyba się musze przerzucić na inny dział.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
ja sie bronie w czerwcuprzynajmniej taki plan

andro dieta jest wazna ale niechodzi o byciu caly czas na diecie tylko przywyknieciu do zdrowego odrzywiania i trzyamnia sie paru regul i wszystko bedzie okej

>>SAPSP<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
Ja wiem Tylko, że ja nie chce pilnować swojej obecnej wagi tylko dojść do takiej jaką powinnam mieć przy swoim wzroście. Więc raczej zdrowe odżywianie nie wystarczy, potrzebna jest też dobrze ułożona dieta.

Vlad - co to za reguły ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 173 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12029
Andromedo a ile wazysz i ile masz wzrostu? no i zarzuc jeszcze fotke :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dangerous Mike DS 3.0

Następny temat

Z szelkami czy bez???

WHEY premium