SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziewczyny i Chłopacy SFD

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189146

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 786 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3354
kwestia czasu! chyba we mnie nie watpisz! czekam tylko na mojego procesora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 764 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2219
Pozdro dla wszystkich walczacych - ja mam exam jutro albo pojutrze Jak pani profesor sie zdecyduje to wtedy napiszemy Cos tam sie ucze, ale nie naleze do osob , ktore siedza caly dzien przed ksiazkami - ale juz od 2 dni nie pije Dobrze jest.

Siemasz raz jeszcze.

Fazik reaktywacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
ja tez mam duzo nauki ale jakos sobie odpuszczam wole siedziec przed kompem, pogral bym sobie w kosza ale nie moge (cos z kostka lekarz juz mnie chcial w gips wsadzic ale ucieklem )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 764 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2219
NA sesji (poprawkowej) na taki looz nie bedziesz sobie mogl pozwolic - ciesz sie chlopie

Fazik reaktywacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
Ja tam się ciesze, że znów wracam na uczelnie Jakoś nudno było mi przez ten rok po obronie mgr. Studenckie i szkolne lata są naprawde super Później to już szara rzeczywistość Poza tym, będe bywać w Krakowie, troche odmiany w codziennym życiu będzie. Nawet tych egzaminów Wam zazdroszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 764 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2219
Jak wracasz na uczelnie ? Doktoryzujesz sie czy 2 kierunek ?

Chyba nie wiesz co mowisz dziewczyno Jak chcesz to piatek idz za mnie napisz rachunkowosc - sama teoria

Szara rzeczywistosc tez moze byc fajna jak masz jakies hobby - ale np. zona, dziecko, drzewo - melanzy juz mniej, ale jakos trzeba dawac rade.

Generalnie jest looz

Siemasz

Fazik reaktywacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
Doktorat chciałam robić, ale brak kasy na mojej uczelnie na etaty. Spróbuje w przyszłym roku A teraz zaczynam studia podyplomowe.
Co do rachunkowości to odpada, jestem mgr nauk przyrodniczych. Matematyk wyzwala we mnie odruchy .... wiadomo jakie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10857
a ja juz niedlugo licencjat z nauk politycznych bronie potem jakies uzupełniające i bede prezydentem

moderator ogólnorozwojówki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
Prezydentem zostają elektrycy, niedoszli mgr i Ci co śpią na styropianie Spełniasz Hans, któryś z tych warunków ?? Chyba nie, za bardzo wykształcony będziesz Nie szukasz czasamo Pierwszej Damy Mam już mgr jak by co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10857
hmmm.... 300 wypowiedz w poscie moja

bede zaszczycony jesli sie zgodzisz byc Pierwsza Dama

moderator ogólnorozwojówki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dangerous Mike DS 3.0

Następny temat

Z szelkami czy bez???

WHEY premium