SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziewczyny i Chłopacy SFD

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189072

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 475 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2196
Bzdura
To jest wlasnie typowe podejscie a la "Pani domu". Trening + dieta. To jest jedyne, naturalne i oczywiste wyjscie z sytuacji. Niestety jak widze ludzie rzadko postepuja w sposob oczywisty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
Wróciłam ) Nadal jestem załamana Mecz był do d*** i Jurek siedział na ławce

No nic, wracam do tematu.

Vlad - widze, że z gg zrezygnowałeś. Co nie chcesz mieć marudzącej i narzekającej na swój wygląd Koleżanki https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/1.gif[/img] ?? Żartuje. Będę marudzić publicznie tu na SFD ?? Żartuje. Będę marudzić publicznie tu na SFD ?? Żartuje. Będę marudzić publicznie tu na SFD [img]../../buziaki/7.gif" alt="" />

Kazaja - dzięki za linka Centymetr pójdzie jutro w ruch. Wolałabym połączyć diete z ćwiczeniami. Ehhh czeka mnie dużo czytania.

Z33 - wiesz co, jakoś faramkologii wole nie brać.

Aaaa i jeszcze jedno - Wiola, czy Ty nie jesteś za młoda na odchudzania. Twój organizm jeszcze rośnie. Może poczekaj kilka lat.

Zmieniony przez - Andromedaa w dniu 2005-11-23 23:18:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
marudzącej
lubie marudy

narazie nim ulozysz diete,wprowadz najprostsze zasady,musisz wprowadzic w ruch bardziej twoj metabolizm,wlasnei przez cwiczenia i jedzenie,organizm niemusi stale magazynowac energi w postaci tluszczu tylko musi "wiedizec" ze bedzie mial stale dostawy
oblicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne i od tego odejmij 300-500kalori zeby narazie byc na minusie ale niezaduzym
i nasamym poczatku rob cwiczenai aerobowe nastepnie mozesz przejsc na silke tak jak w arcie tyki i im wiecej miesni tym wiecej spalonych kcal


Zmieniony przez - vlad88 w dniu 2005-11-24 08:24:01

>>SAPSP<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
Co oprócz rowerka jest ćwiczeniami aerobowymi ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
aeroby najprosciej mowiac sa to cwiczenai w przemianach tlenowych,cwiczenia aerobowe czyli tlenowe to roznego rodzaju marsze,biegi,rowerki,

nie "fikołki"

https://www.sfd.pl/temat88632/ 

>>SAPSP<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 475 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2196
Widze ze moj wczorajszy spontaniczny, bo nie planowany rowerek, o ktorym ledwo wspomnialem wywolal male, bo male, ale jednak poruszenie. Heh, jestem z siebie dumny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 764 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2219
Siemano - Polska górą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Widze ze post odzyl - czytam wszystko i szcztuje ze szczescia
Co do odchudzania to mozna ale bez przesady, natura jest najlepsza. Poza tym kobieta powinna miec troche ciała zeby mozna bylo za co zlapac

Ogolnie u mnie looz - widze ze wszyscy maja maila andro Pewnie piszecie sobie rozne zbereznie smsy - no ale coz, ja w to nie wnikam.

Czy jeszcze ktos sie pisze na ten melanz ? Bo ja bym chetnie cos popil, pogral w karty itp.

Wiecie co to znaczy ppp - popic , poruchac, radia posluchac

Wiecie jak sie wali na magika - walisz cala noc i znikasz

To takie zarciki z mojej strony - moze zbyt smiale, ale co to tam, poszalec sobie mozna , poki mlody jestem. Ogolnie jest looz.

Teraz ide do dentysty na leczenie kanalowe, potem podjade swoja zlota bmk-a poszalec i powozic sie po miescie. Back to the reality

Pozdro forum, pozdro weekend , pozdro 600

Fazik reaktywacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 475 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2196
Fazik, ty masz chyba jakies problemy emocjonalne. W kazdym twoim poscie przebija kontekst seksualny w drazniacej mnie, prymitywnej i co najgorsze bardzo dziecinnej formie. Poza tym nie ma postu w ktorym nie odmienialbys slowa melanz przez wszystkie mozliwe przypadki. Jest takie ludowe powiedzenie: krowa, ktora duzo ryczy, malo mleka daje. Podejrzewam, ze ma ono tu zastosowanie, a te wszystkie melanze to w twojej glowie sie odbywaja najprawdopodobniej. Proponuje wydoroslec. A i jeszcze jedno ... nie obrazaj sie przypadkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
Z tego co wiem to maila do mnie może mieć każdy W końcu jest w moim profilu
Numer gg i komórki to już inna bajka

Vlad - "fikołki" mogą być dobrą rozgrzewką lub ukojeniem po męczącym teningu.

Ach ta dzisiejsza Młodzież - ciągle im sex w głowie Panowie nie gadać tylko działać. Mamy ujemny przysrost naturalny w kraju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
andro po treningu to najlepsze sa wegle i bialka
czas na nauke nadszedl

>>SAPSP<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dangerous Mike DS 3.0

Następny temat

Z szelkami czy bez???

WHEY premium