SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziewczyny i Chłopacy SFD

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189087

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
kurcze wyszlem na troche a tu juz 900 a polowalem na nie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1256 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23375
siemnako;D
wiecie co ja od wrzesnia mam faze na świata Bozego Nardozenia..jeszcze nigdny mi sie tak ich nie chciało..i nie chodzi mi o prezenty i o zarcie wigilijne ale ogolnie o otmosfere swiateczna..i te dekoracje na miescie i choinki czy Wy tez tak macie:P

Pomijam tu juz faze na słoneczne wakacje nad morzem i wylegiwanie sie na plazy

"Każdy widzi jakim się byc wydajesz,niewielu czuje jakim jestes"
Nicollo Machiavelli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
jj ale ladnie sciagles 900 ) tysiak musi byc fazika jako zalozyciela tematu

ah swieta ladnie pada sniezyk idzie sie na pasterke,udaje sie ze niewie kto jest mikolajem i uwielbiam czasem natrzec kumpele choc czym starszy tym juz bardziej niewypada ale ................

>>SAPSP<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009


.

>>SAPSP<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009


,

>>SAPSP<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
jj gratuluje 900 wypowiedzi

Drżysz, bo o to Anioł wilgotnym skrzydłem pieści Twoje uda, przygotowując Cię na rozkosz, której nie zatrzymasz !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
obezjalem wlasnie Karol czlowiek ktory zostal Papiezem swietny film az sie wspomina smierc Papieza ile to juz czasu minelo,wszystko wtedy bylo inaczej i juz wrocilo do normy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
Miłego piątku i soboty Wszystkim życze Jadę do Krakowa uczyć się Pewnie dla niektórych brzmi to jak paranoja, ale umysł trzeba ćwiczyć. Poza tym takie czasy - stale trzeba podnosić swoje kwalifikacje. Wy sie bawcie dobrze, a ja będę udawać wzorową studentkę

A TY myśl o mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 764 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2219
O ****a !! Pozdro z melanzu integracyjnego z moja nowa grupa - dziewczyny to sa gorace istoty, wiedza o co chodzi Dziś było pewne kopcenie na parkiecie, ale musiałem sie wstrzymac, bo pewna Pani by smutna była. Czy beda sobie pluł w brode ? Dupa nieziemska !! Ale mysle, ze zachowalem sie fair
Jest jeden mankament - jutro musze wstać o 6:30 I wiecie co ? Wstane ? Bo to wf i kosz

Ptaq gratz za 9 pak - jestem pod maxymalnym wrazeniem Mam nadzieje, ze post bedzie rosl w sile i pojawia sie tez wartosciowe elementy. A SPAM ? Jesli jest dobry , czemu nie ?

Pozdro 600

Fazik reaktywacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 786 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3354
Fazik ziomie: 909 tez jest kool!

tak rano masz ten wf i to w piatek? Respect ze ci sie chce, chociaz mi tez sie zawsze chce Do szkoly wstac ciezko, ale na silke albo basen to spox.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dangerous Mike DS 3.0

Następny temat

Z szelkami czy bez???

WHEY premium