SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziewczyny i Chłopacy SFD

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 188996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 875
szczerze mowiac, z ta golonka to mogloby nie wyjsc a tak powanie to sa jakies pomysly konkrene? moze jakis ******l tylko jaki?

hmmm, nie mam pomyslu co tu by napisac :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
Vlad88 - dobrze mówisz, czerwona to oznaka miłości Takie róże rezerwuje dla zakochanych osób, a nie takich co się spotykają pierwszy raz. Facet miałby dalej szanse, ale poprostu byłabym bardziej czujna na spotkaniu. Myślałabym o co tak właściwie mu chodzi
A propo - jaki kolor oczu lubisz u kobiet ?? Wtóre Ci się najlepiej wpatruje ??

Torfik - no to masz problem. Kwiaty to uniwersalny podarek. Może lubi basen - to jakiśkarnecik, może to fanka książek, a może filmów - to biet do kina. Nie mam pojęcia Dobrze, że nie jestem facetem takie problemy mnie omijają. Jesteście mniej skomplikowani
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
kolor oczu jest niewazny dla mnie poprostu gdy sie patrzy w oczy to one musza miec to cos to co przyciaga i robi sie cieplo i milo od samego patrzenia w nie,cos magicznego oczym sie pamieta a nie zapomina jak polecenia szefa ktore mialo sie wykonac

>>SAPSP<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
Sorki za literówki wyżej

Vlad - dobrze prawisz Nie kolor najważniejszy, a cała ta magiczna otoczka związana z ich właścicielką/właścicielem

A wiecie co mnie denerwuje na SFD .... to ograniczenie czasowe w wysyłaniu odpowiedzi Czasami musze czekać, żeby coś kliknąc a tu już ktoś sie pakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
moj mlody siostrzeniec mowi ze dziewczyna nie daje sie kwiatkow lecz doniczke moze cos w tym jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
jak donica ladna andromeda abonament by ci sie przydal

>>SAPSP<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
- Czy wiesz jakie jest najsmutniejsze zwierzątko na świecie ?
+ Mężczyzn
- A wiesz czemu ?
+Bo ma piersi bez mleka, ptaszka bez skrzydełek, jajka bez skorupek, no i worek bez pieniędzy.80% kobiet juz nie wychodzi za mąż, bo zrozumiało,
że dla 60 gram kiełbasy nie opłaca się brać
całego wieprza do domu


To dowcip od kumpeli

A Wy macie czasami ochote dostać coś od Nas na spotkaniu i nie pytam o danie Wam ***y
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009

>>SAPSP<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
Śmieszna buźka tyczy się dowcipu czy mojego jakże inteligentnego pytania ?? Jak dowcipu to prosze odpowiedziec na pytanie Może marzycie o kwiatach, czekoladkach hehe, co Panowie ??

A czy kupując sobie jednego z Was też zasłuże na abonament ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 875
z tym biletem na basen to niebardzo, Ona twierdzi, ze nie umie plywac, ale ksiazka i film mi sie spodobal kawal, ale lepsza byla ta wypowiedz po kawale...(bardziej sie smialem) a odnosnie tych podarkow, to mysle, ze chyba ta druga strona jednak jest obdarowywana czesciej... mi raz kumpela zrobila obiad na studiach naprawde specjalnie tylko dla mnie juz myslalem, ze cos nie gra, ale powiedziala, ale pozmywasz po sobie sam i wszystko wrocilo do normy ( a te ograniczenia czasowe rzeczywiscie sa wkur.... jeszcze 67 sekund )

Zmieniony przez - Torfik1 w dniu 2005-10-01 02:53:38

hmmm, nie mam pomyslu co tu by napisac :P

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dangerous Mike DS 3.0

Następny temat

Z szelkami czy bez???

WHEY premium