SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziewczyny i Chłopacy SFD

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189036

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10857
ja już też niepije

moderator ogólnorozwojówki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
hehe niewieze przeciez dzisaj piatek Hans chyba sam nie wiezysz w to co napisales :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 764 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2219
Alez wy wstajecie o hardcorowych porach - 7-8 --> Janu do budy, a Ty Hans ?

Powiedziales tak, to bylo po jakims melanzu Ta dewiza zyje

Lece - pa

Fazik reaktywacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4412 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
hardcorowe?
mój zwykły dzień zaczyna się o godzinie 5.21 (tak jest nastawiony budzik, a i tak budzę sie chwilę przed nim).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 786 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3354
Zgoda trudno jest ustanowic granice hardcoru, ale 5 rano to zdecydowanie jest juz poza nia!!! O tej poze to sie spac chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja wstałem przed chwilą

Stary z tym mężem Marlin Monroe to nie ściema. Gośc sie nazywał Arthur Miller i byl ponoć też bardzo znanym pisarzem.

Teraz ustalają skąd pochodził Steven Spielberg (żyd, uchoźdca) czy z Radomyśla Wielkiego czy z Radomyśla na Ukrainie.

Ładne schizy, co :D?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4412 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206


hy
ja nie pamiętam, kiedy spałem dłużej niz do 9.00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No nie moge . Ja bym tak nie mógł. Jak chodziłem do szkoły i wstawałem o 6:30 to potem cały dzień ziewałem, kilka razy mnie chcieli ze szkoły do lekarza wysłać, ze jestem jakiś niewyspany , a normalnie chodziłem spać o 22:00-23:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4412 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
jak będziesz musiał, to się przyzwyczaisz
wiesz jaki długi jest dzień, gdy sypia się max 5-6 godzin? ile można zrobić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 1713 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34542
jakryc, to zdradz mi swoja metode na nauczenie sie spania tak krotko, bo jakos nie moge
tzn. w sumie moge spac krotko, ale o ktorej bym sie nie polozyla to i tak budze sie miedzy 10 a 11 [chyba, ze zastosuje jakies sztuczne wspomaganie w postaci budzika, albo mamy]


a btw. najfajniejsze sa Beskid Zywiecki i Beskid Slaski, przynajmniej nie ma tlumu turystow jak w Tatrach


a poza tym picie, to beze mnie nie pije (sporadycznie) od dobrych kilku lat, bo mam za mocna glowe i wychodzilo to niezdrow, nieekonomicznie i jeszcze na koniec trzeba bylo zadbac, zeby wszysycy do domu trafili.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dangerous Mike DS 3.0

Następny temat

Z szelkami czy bez???

WHEY premium