SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziewczyny i Chłopacy SFD

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189020

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10857
burdel otwarty jazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

moderator ogólnorozwojówki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
.

Zmieniony przez - Andromedaa w dniu 2006-02-26 11:37:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 764 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2219
Sluchajcie ludzie, piszemy tutaj - przeciez tworzylismy go przez 5 miesiecy i nie bedziemy marnowac naszego wspolnego wysilku teraz. Nie wiem kto to zamknal, ale poprosze o wyjasnienia. I dzieki ze znow mozemy kontynuowac naszego poscika - respect hans

Fazik reaktywacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to jazdaaaaaaaaaaaaaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3903 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13061
ktos chcial wyjasnienia to prosze https://www.sfd.pl/temat155057_strona847/ wypowiedz mateo

a jezeli chodzilo tylko o fakt ze androo zalozyla temat jako 'matka' to bez urazy ale to idiotyzm

i eot ode mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 764 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2219
Nareszcie jest wyjasnienie - pojecie matki wprowadzila Andro, ja nie mam nic do tego , kto zaklada posta, tylko chodzi o to , ze tyle zesmy tutaj pracowali wspolnie i szkoda byloby to zmarnowac. Jest np na Insomni post "luzne pogawedki dzialo seks", czy "Dziewczyny i Chlopacy SFD" to nie moze byc cos na ksztalt tego ? Po prostu szkoda tych postow, chyba , ze to dla Was nic nie znaczy.

Pozdrawiam

Fazik reaktywacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
witam spamerow

>>SAPSP<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
Przepraszam Wszystkich, że ośmieliłam, się założyć posta, w którym chciałam się z Wami przywitać po 3 tygodniach nieobecności na Forum. To nie moja wina, że kiedy wróciłam do domu to temat założony przez Fazika ktoś zamknął (zresztą wiedziałam z jakich powodów, bo rozmawiałam z jednym modem i to On doradził mi ewentualne założenie nowego tematu). Moim celem nie było robić konkurencji Fazikowi czy też rzucać w niepamięć Jego zresztą świetną idee, a jedynie chęc dalszego kontaktu z Wami. Ale jak widze niektórzy odebrali to jako zamach na Świętość. No sorki bardzo. Poza tym to nie moja wina, że przez ten tydzień żaden inny mod nie miał czasu się tym zająć i przywrócić tematu pierwotnego. Tyle ode mnie.

Hans - dobra robota.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
andro bardzo dobrze zrobilas zakladajac nowy gdy ten byl unieruchomiony

>>SAPSP<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dangerous Mike DS 3.0

Następny temat

Z szelkami czy bez???

WHEY premium