SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziewczyny i Chłopacy SFD

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
myslalem ze u ciebie NEMO sie jakos inaczej skonczylo niz w wersji kinowej bardizej nemo mi sie podobal od kaltwy albo " szeregowiec dolot" juz mial madrzejsza akcje

>>SAPSP<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
Szeregowiec Dolot - no weź przestań Oprócz paru kultowych haseł, to był starsznyyyyy film. A tak serio to ja i tak wole się bać, niż śmiać na filmach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
a ktory cie najbardziej przerazil,,
mi sie podobal jeden horor,,"powrot zywych tropow" to co sie dzieje w prosektorium,ten film byl debest,ogladalem go jako bajtel pozniej balem sie kolo cmentarza chodzic a te kolene horory to spac albo smiac sie mozna,

>>SAPSP<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
Koszmar z ulicy Wiązów - klasyka. Ja zawsze wole obejrzeć horror, nawet jak ktoś mówi, że był do bani, to i tak z ciekawości obejrze. Tego Twojego ulubionego już dawno nie widziałam. Trzeba chyba wrócić do korzeni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 875
ja tu widze, ze jakis chat sie porobil powyzej ; odnosnie treningu, zaczne w piatek, w czwartek egzam niestety, pewnie w plecy bedzie, ale tak czy tak bedzie okazja do spotkania z pania butelka...

hmmm, nie mam pomyslu co tu by napisac :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 764 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2219
No daj spokoj im Torfik - niech sie lepiej poznaja Ja mam w piatek examin i zamierzam go zaliczyc ,a potem z hukiem go oblac Obecnie nie gram w kosza ,ani nie trenuje na pace i jest mi z tym bardzo źle Lepsze czasy nastana i powaznie mowie - trzeba zrobić jakiś Melange i sie spotkac Jak polnoc- poludnie to za malo z polnocy chyba

Andromedaa - widze, ze jestes "hot girl" i mam nadzieje, ze jak w REALU tez wiesz o co chodzi Sex party raczej w gre nie wchodzi, ale jakies zabawy towarzyskie jak najbardziej.

Proponuje tez zabawę w chowanego - to by byla FAZA

Lece spać - dziś tylko 2 browarki i jestem z siebie dumny

Siemas Wszystkim

Fazik reaktywacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 875
hmmm tez zamierzam zdac ten moj, ale to kolos przy pierwszym podejsciu zdaly 4 osoby z 90 prawie, ludzie to wychodzili po 2 minutach mi sie troche na nim nudzilo to sobie postanowilem,ze wyjde 30 hmm dlugo nie musialem czekac jakies 20 minut i wyszedlem... teraz slecze nad tym gownem jutro zaczynam 3 tydzien (hmm zabrzmialo jakbym robil jakis trening na wyskok np. ) z przerwami dlugimi oczywiscie ale od jutra ostro do pracy!!! pozdrawiam i zycze powodzenia Tobie, sobie i innym ktorzy tez beda walczyc

hmmm, nie mam pomyslu co tu by napisac :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 764 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2219
Dzięki , dzięki (wbrew przysłowiu) - musimy trzymać się razem - damy radę i będzie mozna troche pomelanzowac i poswiecic sie treningowi U mnie jest czyste rycie na pamiec, a ja tego nie lubie, wole cos pokombinowac Miałem kurna 8 examow i został wlasnie jeszcze 1 - sounds good

Hej Dziewczyny - piszecie sie na ten mecz SFD-owy ?

Pisssss

Fazik reaktywacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10857


fazik - ja już mam ekipe








Zmieniony przez - hans jr w dniu 2005-09-19 11:08:10

moderator ogólnorozwojówki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 764 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2219


Hehehe - alez fota Hansik - zbieram wszystkich naszych zawodnikow i sie spotykamy na polu bitwy

Fazik reaktywacja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dangerous Mike DS 3.0

Następny temat

Z szelkami czy bez???

WHEY premium