SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziewczyny i Chłopacy SFD

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189085

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
a ile tam mydlo razy upadnie az strach pomyslec

no chybae ze maja mydlo w plynie,,no ale zawsze sie znajdzie ktos kto sie po nie schyli

>>SAPSP<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 764 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2219
Zdałem i teraz raczej mnie nie bedzie jakis czas Polew - profesor pojechala jedenej dziewczynie, ze sie niestosownie ubrała A bylo całkiem , całkiem - ładnie ubrana , no ale coz

Gul, gul ...

Fazik reaktywacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
to niedobra pani profesor

>>SAPSP<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
pani profesor musi miec jakies kompleksy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 875
witam fazik i gratuluje, no ja zaczalem w srode wyjazdem do Olsztyna, w czwartek rano byl pisemny no i za***iscie napisalem sobie mysle do przodu
a tu jeden taki wielki CHU.!! tak wogole, to przyjezdzam w srode wieczorkiem,bo paczka mieszkalismy, mysle se pouczymy sie przed egzamem jeszcze troche( mylilem sie, 1,2 litra wd bylo ciekawsza sprawa ),w czwartek rano egzam spoko, 4 zadania z 5 dobrze moim zdaniem (naprawde bylem trzezwiutenki na egzamie ,mozg pracowal na normalnych obrotach),wiec uczyc sie nie bylo sensu na ustny lub ew. dopytke, bo se mysle bedzie good,wieczorem powtorka ze srody, z tym ze byl dodatek,zamieszkal z nami kolo z Nigerii,sami sie domyslcie co robilismy... , piatek mial byc ustny, a tu pan profesor walka wykrecil!!! mowi, ze ma wazniejsze sprawy,no i lipa,trza bylo zostac do dzisiaj, a po portfelu ostro dawalo,no i wczoraj WIELKA naprawde WIELKA "nauka" szczescie, ze ustny na 15 to wygladalem juz spoko ;P ( no dalo sie przezyc) a tu kur.. nawet dopytki nie mialem, 2.0 ****.!!! gdzie tu sprawiedliwosc? zostaje mi (pozostale pol roku rowniez) ostatnie podejscie w pazdzierniku,ale po tym jak napisalem teraz, to watpie, zebym jeszcze lepiej mogl napisac, naprawde bylem pewny,a tu CHU.AKA!!! swoja droga imprezy pierwsza klasa!!!

Zmieniony przez - Torfik1 w dniu 2005-09-24 23:57:18

hmmm, nie mam pomyslu co tu by napisac :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
I'm backkkkkkk, like a nightmare, I'm always back

Dobra, nareszcie to pudło w postaci FORUM działa. Od 16 jestem podrażniona bo wpadam do domu z długiego weekendu,z jęzorem do kolan a tu taki numer
Ale dzięki jj za informacje na maila co się dzieje. Widze, że temat się rozbudował o Chłopaków
Ale Wy i tak nic tylko: wódeczka, szkoła, panny ehhhh wieje nudą. Faceci są tacy monotematyczni Ale i tak Was za to kochamy hehe.

Co do weekendu to było bosko. Słonko, zero wiatru, temaperatura pod 25 C. Żyć nie umierać . Tylko w nocy zimno, że hoho, musiałam palić w kominku . Ale to nic, ten blask wszystko wynagradza.

No i oczywiście obejrzałam dziś finał siatkówki Wygraliśmy. Meczyk był naprawde super !!

Dobra to tyle ode mnie. Pozdrawiam Wszystkich

Aha, podobno wygrałam w Quizie Głupi ma zawsze szczęście.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 764 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2219
Ptak a mi nie napisales Co to za awarie sa ?

Dzieki, dzieki - Torfik - wymiatamy

Wracam dalej na mega melange , ale od jutra zaczynam trenowac

Gdzie Dorcius i reszta dziewczyn ?

Strzalka

Fazik reaktywacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
Ej Fazik - czy ja o czymś nie wiem ?? Ptak a mi nie napisales Co to za awarie sa ? Co to za jakies pogaduszki za moimi plecami się odbywają??
A tak serio, to miałam problem dziś ze stroną forum i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 875
taaaa no ja myslalem, ze egzam mam w kieszeni (znaczy sie do przodu ) a tu lipa pojechal ze mna po calosci, moze zle punkty policzyl, co mu sie zdarza, bede musial sprawdzic, ale bylem tak wkur..... , ze sobie pomyslalem, iz to zly pomysl, bo mnie wyje.. z auli, no i pozostaje ostatnia poprawka pomimo iz bylem w 95% pewnym, ze zdalem, dziwne...

Zmieniony przez - Torfik1 w dniu 2005-09-25 23:11:00

hmmm, nie mam pomyslu co tu by napisac :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10857
400 wypowiedz moja

moderator ogólnorozwojówki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dangerous Mike DS 3.0

Następny temat

Z szelkami czy bez???

WHEY premium