SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziewczyny i Chłopacy SFD

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189177

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 475 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2196
Dudek, zgoda te czsy nie tak odlegle byly fajne, ale teraz tez jest ciwkawie. Nie wiem czy nie ciekawiej niz wtedy. Co do Iversona to wiedzilem, ze ktos to napisze, ale imho Bryant potencjal ma sporo wiekszy. Iverson to geniusz koszykowki i jakby mial 2 m wzrostu to zdominowalby lige na 15 lat, ale Kobe tez jest wielki. Dzisiaj ukul 62 puknty w 33 minuty gry. W III kwarcie rzucil 30 pktow. W IV nie gral wogole, bo nie musial. Gdyby zagral to mysle 80 by pekla, a tego to w historii NBA tylko 4 gosci dokonalo jesli sie nie myle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 875
Kazaja- pewnie zauwazyles, ze KB nie gral w czwartej kwarcie! w samej trzeciej zdobyl 30 pkt. szok , wyczyn nieziemski, kurcze szkoda, ze meczyku nie mialem okazji obejrzec
a jezeli chodzi o przeszlosc, pamietam jakies kilka lat temu jeszcze byly transmisje meczy w tv i programy o nba ( chyba na tvp 2 i w tvn), a teraz ... lipa , tylko bodajze canal + w to sie bawi dlaczego??? ja bym z checia sobie poogladal, jak pewnie wielu, a tu ni ch... tyle...

hmmm, nie mam pomyslu co tu by napisac :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
Wizja sport kiedyś pokazywała przez dwa sezony nawet chyba NBA... pamiętam jak ekscytowałem się finałem Lakers vs. Philadelphia i nieprzespane noce z NBA. Kibicowałem Drużynie Iversona oczywiście ale O'neil zdominował wtedy parkiet

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 875
no to sie spoznilem z wyslaniem powyzszej wiadomosci , a jezeli chodzi o Twoje foto, myslalem , ze jestes czarny, jak avatarku, se mysle Maggette (bo to chyba on,co?) na forum,nie moze byc widze, ze jednak sa drobne roznice miedzy wami...,pozdro

hmmm, nie mam pomyslu co tu by napisac :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 475 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2196
hehe, czarny nie jestem A meczyk bedzie niedlugo w torrentach na pewno, pozostaje poczekac.
Body na wizji ogladalem meczyki nalogowo. Final LAL-PHI swietny szczegolnie pierwszy wygrany przez Phile mecz. Wczesniej na TVN cos tam lecialo. A pamieta ktos z was czasy jak sie Szpakowski/ Szaranowicz (myla mi sie te pajace) darl na jednynce "Hej Hej Tu NBA!!" Tez sie o drugiej w nocy siedzialo i meczyk kukalo. Wtedy Hilla i Kidda uwielbialem. No i MJ. Tego ostatniego do dzis.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
Pamiętam, ale słabo mecz gwiazd jak leciał na dwójce czy jedynce ... i komentował Szpaku nawet chyba.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
no o ile sie nie myle juz jest ten meczyk co kobe tyle rzucil na 4ball
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
witam
dzis pierwszy dzien w nowej pracy i juz nadgodziny

>>SAPSP<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 875
Szpakowski komentowal mecze nba? tego to ja nie pamietam szczerze mowiac, ale wiem, ze na tvp2 byl program nbaaction , chcialbym uslyszec komentarz Jacka Gmocha chociaz w plk to by bylo cos, takie wali teksty, ze szok, sama rozkosz
kurcze komp jest zainfekowany! macie jakiegos porzadnego linka do antivirow?

hmmm, nie mam pomyslu co tu by napisac :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
nortona antyvira nowego pociagnij

>>SAPSP<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dangerous Mike DS 3.0

Następny temat

Z szelkami czy bez???

WHEY premium