Mamy kolejne niepokojące doniesienia z branży fitness. Do listy osób oskarżonych o stosowanie przemocy fizycznej i psychicznej dołącza Larry Wheels. Jeden z najsilniejszych ludzi na świecie podobno znęcał się nad swoją byłą dziewczyną. Chelsea King ujawniła kilka negatywnych faktów na temat Wheelsa (24 l.) w filmie na YouTube. Powiedziała, że ​​ich pięcioletni związek dobiegł końca właśnie z powodu jego agresji.

„Istnieje wiele powodów, dla których Larry i ja nie jesteśmy już razem i skupię się na tych najważniejszych kwestiach. Jest oszustem i mnie zdradzał. Zajęło mi bardzo dużo czasu, zanim zrozumiałam w jakim tkwię związku od lat. Poza tym stosował wobec mnie przemoc fizyczną, psychiczną. Zdradzał mnie praktycznie od 1 dnia naszego związku w różny sposób. Zarówno z kobietami, jak i mężczyznami.”

Z tymi mężczyznami to przyznamy szczerze, że jesteśmy trochę zaskoczeni... Chelsea powiedziała, że Wheels pisał z kobietami na Instagramie i jako dowód wkleja screeny rozmów, które otrzymała od innych. Ponadto była dziewczyna trójboisty mówi, że ten nieustannie krytykował ją za to jak wygląda (chociaż wygląda świetnie i razem trenowali). Oprócz tego King powiedziała, że najgorsze chwile przeżyła w 2016 roku, po przeprowadzce do Los Angeles. Wtedy Wheels krzyczał na nią, wyzywał i uderzał w nią pięściami. Nie wiedziała co ma zrobić, więc ​​siedziała z nożem w kącie i kazała mu trzymać się z daleka. Zadzwoniła na policję, a ten odwrócił kota ogonem i powiedział, że to ona groziła mu nożem. Jako dowód przedstawiła nagranie głosowe, którego możecie posłuchać na filmie, które naprawdę brzmi przerażająco.

https://youtu.be/2BaJy2eXO28

Chelsea na koniec powiedziała, że naprawdę kochała Larry'ego, ale teraz wie, że była to toksyczna miłość. Próbuje ułożyć sobie życie na nowo i żałuje straconych pięciu lat z tym kretynem. Przyznamy, że cała ta opowieść i dowody które przedstawiła była dziewczyna Wheelsa brzmią bardzo wiarygodnie. Na razie kobieta nie wzniosła oficjalnego oskarżenia przeciwko Larremu, ale nie wiemy jak dalej potoczy się na sprawa. Z pewnością będzie ciąg dalszy tej historii.

Niedawno Jeremy Buendia został oskarżony o przemoc fizyczną i psychiczną wobec byłej dziewczyny, Shawn Rhoden oskarżony o gwałt, a teraz wyszła na jaw kolejna przykra historia. Mamy nadzieję, że nie będziemy musieli pisać o kolejnych gwiazdach z branży fitness, którzy mają problemy z kontrolowaniem emocji...

ZOBACZ: