Była dziewczyna znanego zawodnika MMA Łukasza “Jurasa” Jurkowskiego zamieściła na swoim Instagramie zdjęcia posiniaczonych ramion oraz wynik obdukcji. Tym samym oskarża byłego partnera o pobicie. Napisała:Nie będę zagłębiała się w szczegóły. Siniaki zejdą, ale uraz pozostanie już na zawsze”. Post jednak usunęła z serwisu społecznościowego.

Foto: Instagram makles.marta

Nie trzeba było długo czekać na reakcję Jurasa, który wydał w tej sprawie oświadczenie na Facebooku i Instagramie.

“Czas zakończyć ten koszmar raz na zawsze. Sprawa jest już w toku. Mamy na wszystko 100% dowodów i świadków. Koniec. dość" - napisał.

Była partnerka Jurasa - Marta, ponownie wrzuciła zdjęcia, podpisując je tak: “Nie będę się nawet odnosiła do tych bredni jakie wypisuje Łukasz J. Ciężko uwierzyć, że ten "idealny" Juras zachował się w taki a nie inny sposób. Tak jak mówiłam spotkamy się w sądzie. Nie oceniajcie, od tego jest sąd.”

Foto: Instagram makles.marta

Jurkowski twierdzi, że Marta M. ma problemy psychiczne i w przeszłości korzystała z pomocy „specjalistycznego zakładu". Dziewczyna wcale nie kryje się z tym, że cierpi na depresję. Na jej profilu jest wiele zdjęć z ośrodka. Pisze pod nimi m.in. Wszyscy się ode mnie odsunęli. Zrozumienie zastąpiły plotki, głupie uśmieszki. Dość szybko zaczęto mówić, że jestem chora psychicznie, że jestem nienormalna i rozchwiana emocjonalnie itp. Nikt nie pomyślał, że potrzebuję wsparcia. Podjęłam leczenie, próbuję walczyć z sobą.“

Foto: Instagram makles.marta

Juras twierdzi też, że jej stan uległ pogorszeniu po ich rozstaniu. Kobieta miała zacząć mieć obsesję na jego punkcie. Napisał też, że Marta wysłała zdjęcia obrażeń w prywatnych wiadomościach do jego znajomych. Został przez nią też oskarżony o zażywanie kokainy. To już kolejna tego typu afera na łamach Instagrama. Nie komentujemy całej sprawy, ale nasuwa nam się jedno pytanie... Do czego zmierza świat, że ludzie publicznie piorą swoje prywatne brudy w mediach społecznościowych?

Komentarze (11)
xorton

"Do czego zmierza świat, że ludzie publicznie piorą swoje prywatne brudy w mediach społecznościowych?"
Odezwały się media społecznościowe puszczające dalej te brudy w świat...

0
Bull

nie wiem ile w tym jest prawdy, ale przyjmując na chwilę, że dziewczyna mówi prawdę - to lepiej, żeby dała się tłuc po cichu, po domowemu?

0
xorton

To pytanie możesz zadać autorowi tekstu. Ja tylko zwracam uwagę na hipokryzję.

2
TomaszAZ

ja pier...zaczelo sie od tej laski co ją niby pobił trener i teraz wszystkie beda robiły scieme zeby hajs wyłudzic..okropne czasy. Niech sie wezma za uczciwa prace darmozjady!

5
avo 21

Wierzyć czy nie wierzyć hmm. Juras trochę podpadł że z kontuzją wyszedł do walki i ukrył to. Znam ludzi którzy obstawiaja i nie byli z tego faktu zadowoleni.ale tu jakoś tej lasce nie wierzę.

2
lordknaga

jedna zakrecila karuzele i teraz bedzie trend na to, ciekawe kiedy bedzie odwrotnie, facet bedzie szukac atencji online i powie ze mu baba wp***doli*a?

2
RPS1990

Ostatnio da się zauważyć takie antymęskie trendy w mediach, również w tych społecznościowych.
Przykładem niech będą akcje typu METOO na fejsie.

2
RPS1990

Co gorsza tego typu akcje w mediach mogą spowodować, że za 20 lat kobiety nie będą miały równych praw z mężczyznami tylko będą miały większe prawa od mężczyzn, a to by była sytuacja nienormalna i wręcz niebezpieczna dla nas (mężczyzn).

0
lordknaga

juz niektore osobniki maja "wiecej" praw niz mezczyzni, wiec nic nowego to nie bedzie a kobiety i tak zawsze sa traktowane ulgowo w wielu przypadkach.

1
anubis84

Gdzieś jakiś filmik kiedyś widziałem na youtube jak dziewczyna się sama pobiła i to zostało nagrane bo nie wiedziała że są kamery.

Nie oceniam nikogo, jak było niech w sądach się dochodzą.

0
ASNF

w Hollywood molestowanie, w fit świecie pobicia - co za czasy %-)

0