SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dominator w drodze do Mr.SFD 2011

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22755

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202
No to jeszcze jeden z Martwego ciągu






Pozdro

żelastwo jest po to, by nim pakować...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Nagrywaj jak najwięcej filmików bo w ten sposób będę mógł skorygować Twoje błędy w technice wykonywania poszczególnych ćwiczeń.

Przy wiosłowaniu sztangielką musisz wydłużyć nieco fazę rozciągnięcia najszerszego grzbietu poprzez "wypuszczenie" barku w dół a w fazie spięcia odchyl bark nieco do tyłu.
Tutaj masz linka jak ja to wykonuje, będziesz widział o co mi dokładnie chodzi, przy okazji w drugiej części filmiku masz przyciąganie drążka na wyprostowanych ramionach, sprawdź i porównaj z tym jak Ty robisz i skoryguj ewentualne błędy.





Martwy ciąg robisz w miarę poprawne, musisz poprawić tylko detale, przede wszystkim wzrok cały czas skierowany ku górze,wpatrz się w jeden punkt na ścianie i nie odrywaj od niego wzroku przez cały czas wykonywania ćwiczenia.To pomoże Ci trzymać odpowiedni balans.
Pracuj też trochę bardziej na nogami (robiąc pół przysiad) jak schodzisz z ciężarem bo teraz wygląda to trochę jak martwy ciąg na prostych nogach.


Co do formy to na tej fotce wyglądasz tak jakby już trochę bardziej ubity, zwłaszcza ramiona, to Twoja mocna strona.

Jutro z po przebudzeniu zrób pomiary i zważ się, zobaczymy co i jak.

Pozdro.

Zmieniony przez - GISZMAN w dniu 2011-09-01 23:39:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Dokładnie tak jak pisze Dawid...za krótki ruch sztangielką musisz bardziej wypuszczać łopatki w fazie ekscentrycznej i mocniej spinać plecy w fazie koncentrycznej.Co do oddychania to nie widać dokładnie przy martwym ciągu jak oddychasz,ale coś mi się tam nie podoba,tak jakbyś oddychał co drugie powtórzenie.Na następnym filmie postaraj się mocniej akcentować wdech i wydech żebyśmy mogli to dokładnie ocenić.Forma ogólnie na plus widać dużą poprawę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202
Dzień 16

Czesc trenowalem dzisiaj biceps triceps oraz brzuch + 30 min. cardio

od jutra treningi bez s.a.w mam nadzieje ze energii mi nie zabraknie. Waga z rana 87kg pas 92cm znowu spadlo czyli nadal jest dobrze jestem mega zadowolony!!! i tak ma byc porobilem znowu kilka krotkich filmikow pozniej postaram sie powrzucac teraz musze odpoczac po treningu jem wlasnie 50gr makaronu pelne ziarno i 200gr wolowiny w postaci klopsikow pychota:)
Pozdro

żelastwo jest po to, by nim pakować...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Cofam to co mówiłem dominator ja przy 80g makaronu na porcje głoduje po 30 minutach , szczególnie cardio pobudziło mi apetyt , ciśniesz z zawzięciem widać że sylwetka się wyostrza

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202
Przesta tanio skory nie sprzedam a co do diety A NIEMÓWIŁEM? damy rade jakos ;) a co do sylwetki to naprawde czuje ze bedzie zaj.... mam sporo czasu na zrobienie mega formy a wszystko dzieki Dawidowi za co mu serdecznie DZIĘKUJĘ zaraz wrzuce filmik z treningu
Pozdro

żelastwo jest po to, by nim pakować...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202
Pytanie z innej beczki w jaki sposob zamiescic fotke w miejsce tego znaku zapytania przy wypowiedziach

a o to filmik





i 2



żelastwo jest po to, by nim pakować...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Cieszą mnie Twoje wyniki!!Widać,że wszystko idzie tak jak należy i nie myliłem się wczoraj twierdząc, że wyglądasz tak jakby na bardziej ubitego!!
Dzisiejsze pomiary tylko to potwierdziły!
W takim razie przez następny tydzień zostawiamy wszystko tak jak jest teraz bez zmian.

Sugerowałbym jedynie przed treningowo w miejsce SAW wrzucić BCAA JET TURBO ( 10gr.) + AAKG ( 8 kaps.).Przy ciężkich treningach i reżimie dietetycznym dobrze mieć jakiegoś stymulatora przed treningiem.BCAA JET TURBO jest o tyle fajny,że w swoim składzie oprócz samych aminokwasów BCAA zawiera również beta-alanine i czarny pieprz,który fajnie podnosi temperature ciała w trakcie treningu co przekłada się na lepsze spalanie tkanki tłuszczowej.

Co do uginania sztangielkami na bicepsy,w końcowej fazie spięcia mięśni postaraj się "dokręcić" nadgarstki maksymalnie do wew.tak żeby wew.część dłoni znajdowała się w pozycji prostopadłej do barku.Tym samym od razu powinieneś poczuć głębsze spięcie bicepsów.
Ta wersja,którą teraz wykonujesz nie jest zła ale angażuje przede wszystkim głowę długą bicepsa ( cześć zew.), natomiast to delikatne "dokręcenie" nadgarstków do środka w końcówcej fazie pozwoli również zaangażować do pracy głowę krótką bicepsów( cześć wew.).

Poniżej dołączam filmik.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 933 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11800
Ciekawy dziennik. Sprawnie przeprowadzana redukcja. Będę zaglądał. Powodzenia.

http://www.sfd.pl/[BLOG]_90packer__Mens_sana_in_corpore_sano.-t1088838.html

"Ciągi w paskach to jak jazda na rowerze z bocznymi kółkami" - BYK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202
Dzień 17

Sobota trening Pleców/łydek oraz cardio

Wyciskanie sztangielek siedząc 4 x 15/12/10/8 + 2/3 wymuszone
Seria łączona:
Unoszenie ramion na boki ze sztangielkami siedząc + wznosy sztangi prostej wzdłuż tułowia ( szeroki chwyt,wznosy do klatki piersiowej) 3 x 12/10
Unoszenie ramion w opadzie tułowia 4 x 10
Seria łączona:
Wznosy ramion ze sztangą stojąc (szrugsy) + szrugsy ze sztangielkami po bokach 3 x 12/10/8
Seria łączona:
Wspięcia na palcach ze sztangą 20/12/10 + Wspięcia na palcach siedząc
Cardio: 30 min.
15 min.rozciągania

Ojj cięzko bylo bez s.a.w ciezko trzeba przyznac ze dawal on naprawde solidnego KOPA. Ale coz czas wziac sie w garsc i cisnac dalej!
Skoro Dawid jest zadowolony to nie pozostaje mi nic innego jak byc optymista co do formy na zblizajace sie zawody, wierze ze pokaze naprawde dobra forme i nie zawiode i siebi i Giszmana. Dietka trzymana oczywiscie na 101% suple rowniez, mam takie pytanie Dawid czy bedziemy dokladac do suplementacji jakies termogeniki? np clenburexin, jesli tak to kiedy narazie poki co zakupie to bcaa turbo jet oraz aakg, do jakiej wagi bedziemy zjezdzac ?

ps. Powie mi ktos jak to zdjecie dodac w miejsce znaku
zapytania
Pozdrawiam

żelastwo jest po to, by nim pakować...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trening na siłe

Następny temat

Kreatyna + aeroby

WHEY premium