SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dominator w drodze do Mr.SFD 2011

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22770

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202
Czesc panowie niedlugo spadam na trening zrobie tez fotki w mozliwie dobrej jakosci i powrzucam pozniej jestem ciekaw jak pojdzie trening z porcja 10caps aakg i 10gr bcaa tj zapowiada sie zeznia haha. Dzisiaj ostatni dzien wolnego takze jeszcze staram sie wypoczywac od jutra powrot do pracy to i dobre sie skonczy:( Dzis trenuje klatke oraz brzuch i cardio. A co do fotki to faktycznie Dawid oponka byla a w pasie jakies 110cm hehe to byl okres w ktorym chcialem probowac swoich sil w strongman ale w pore sie otrzasnalem i moja milosc przeszla na kulturystyke i tak jest do dzis stracilem ponad 20kg masy ale lepiej mi z tym:)
Pozdro

żelastwo jest po to, by nim pakować...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Nie wiem dominator jak mogłeś mieć 110 , ja przy 8x mam kompleksy że podlany jestem

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202
Dzień 26

Trening klatki poszedl bardzo fajnie dobra pompa dzieki aakg a bcaa zapewne konkretnie ochronilo moje miesnie przed katabolizmem. Niestety mam spory klopot a mianowicie moj synek sie pochorowal i wyladowal w szpitalu w Koszalinie i teraz przeszla mi ochota na wszystko dostal ataku astmy ehh szkoda gadac panowie musze sie jakos pozbierac
pozdro

żelastwo jest po to, by nim pakować...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
dokładnie, zgadzam się z Papajem, dziecko jest najważniejsze. A co do formy to nawet jeśli opuścisz parę treningów to nic sie nie stanie i szybko odrobisz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Dokładnie, dziecko najważniejsze, odpuścisz kilka treningów to nic się nie stanie, daj znać jak już wszystko będzie dobrze.Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Zgadzam się , te parę treningów możliwe że ci nawet przysłuży.Masz mnóstwo czasu jeszcze na zrobienie formy , nie ma sensu nic nadkładać nad formę.Niech szybko wraca do zdrowia , oby jak najszybciej.Trzymaj się.

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
Rowniez szybkiego powrotu do zdrowia zycze Twojemu Synkowi.
Chlopak pewnie sporo odziedziczyl po Tacie wiec napewno da rade.
Trzymaj sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trzymaj się będzie dobrze, zdrowia dla synka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Dziecko jest najważniejsze Dominator, te kilka treningów szybko odrobisz!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trening na siłe

Następny temat

Kreatyna + aeroby

WHEY premium