SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dominator w drodze do Mr.SFD 2011

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22765

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202
Witajcie
Niestety okolicznosci zmusily mnie do chwilowej przerwy w treningach jak zapewne wiecie syn trafil do szpitala i musialem niestety zajac sie przedewszystkim nim ale juz jest ok i we wtorek wraca do domu takze pelen zapalu wracam na salke treningowa. Niestety jestem swiadom tego, ze do konkursu zostalo juz bardzo malo czasu i wiem, ze ciezko bedzie mi zrobic teraz szybko mega forme ale zrobie co w mojej mocy aby wyszlo to wszystko jak najlepiej. Jesli chodzi o diete to oczywiscie staralem sie jesc wg. planu ale wiadomo np w szpitalu siedzac 24h ciezko jest tak myslec o jedzeniu i troche posilkow pouciekalo ale generalnie bylo ok jednak wypadl mi jakby nie bylo prawie tydzien treningu ostatni trening zrobilem w poniedzialek wiec troche przerwy bylo, ale mam taka cicha nadzieje ze moze i nawet to troche pomoze dalem odpoczac miesniom i moze odplaca sie lepsza jakoscia zobaczymy. Konkurs tuz tuz trzeba wycisnac z formy co sie da i niech sie dzieje co chce... Wiadomo dziecko zawsze bedzie najwazniejsze panowie... Jutro jedziemy dalej!

żelastwo jest po to, by nim pakować...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
i taką postawe to ja rozumiem!

powodzenia, zasuwaj teraz na 110%!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Dobrze że synek do zdrowia wraca.


Dajesz, dajesz , "plecy same się nie zrobią"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Cieszę się,że syn czuje się już lepiej i że Ty wracasz do treningów!!
Jutro niestety musimy zagrać w otwarte karty, muszę znać Twoją wagę na czczo i obwód pasa,również na czczo.Do tego aktualne zdjęcia w pozach obowiązkowych w całym profilu,zrób je po treningu jak będzie lekko spompowany to da nam mniej więcej obraz tego jaką mamy na tą chwilę formę.

Bez tego nie będę mógł zacząć układać Tobie nowego planu.
Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego synowi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 191 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2123
No to: Dajesz Dajesz Nie Przestajesz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Dobrze że Syn czuje się lepiej. Daj z siebie wszystko!

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202


Czesc!
Przedewszystkim chcialbym wam wszystkim podziekowac za wsparcie teraz juz wpelni sil i motywacji wracam do ciezkich treningow dzis zrobilem trening klatki oraz brzuch i cardio. Jak to wszystko wyglada mozecie ocenic na filmiku oczywiscie nie wiem jakim cudem, ale nie zlapalem na filmiku nog wiec dokladam zdjecie
ps. Dawid z wymiarami nie jest najgorzej waga 87kg pas 90cm






Zmieniony przez - DominatorG w dniu 2011-09-19 18:31:18

żelastwo jest po to, by nim pakować...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Dominator , pozowanie z nogami!! Postaw tą kamerę wyrzej i stań dalej Musisz się co najważniejsze spinać całe ciało , od dołu do góry! Coś co ci to ułatwi

w Każdej pozie przez pare sekund pomyśl od dołu nad

Napięciem łydek
nóg
brzucha
Itp itd i wszystko jak leci do samej góry.Na prawdę pomaga Kai o tym często wspomina w swoich filmikach , moim zdaniem świetna technika by nie zapomnieć o niczym

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202
Czesc Damian!
Jutro zrobie filmik z nogami ja bylem swiecie przekonany ze filmuje nogi :) a zdziwilem sie dopiero jak ogladalem filmik. Bylem sam na silowni wiec musialem sie jakos poratowac dlatego zrobilem fotke nog ale jutro zrobie jakos filmik z nogami poki co wyglada to tak jak wyglada mam nadzieje ze chociaz troche dalem obraz mojej aktualnej formy

żelastwo jest po to, by nim pakować...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trening na siłe

Następny temat

Kreatyna + aeroby

WHEY premium