SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dominator w drodze do Mr.SFD 2011

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22769

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
No forma coraz lepsza powodzenia na dalszych treningach

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202
Dzieki gigant :) jestem niestety troche zly na los bo ten tydzien przerwy zapewne bedzie widoczny w ostatecznym rozrachunku. Coz czasami poprostu tak bywa teraz pozostaje mi tylko cisnac na maxa, zobaczymy co wyjdzie na koniec przygotowan trzeba byc dobrej mysli. Dawid wlozyl wiele serca w przygotowanie mnie wiele osob na forum mnie wspieralo nie pozostaje mi nic innego jak poprostu dac z siebie wszystko:)
Pozdrawiam

żelastwo jest po to, by nim pakować...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 910 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25626
DominatorG- nie załamuj się musisz wierzyć w to że dasz radę pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
j.w dasz radę ja też czasami robię przerwy w treningach i jest ok

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21072
Michale masz jeszcze trochę czasu do MR SFD nie ma co się podłamywać, zdążysz przygotować formę. Ten tydzień bardzo szybko odrobisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202
Czesc Dzis przetrenowalem nogi trening poszedl ok wrzucam kolejny filmik z pozowania tym razem udalo mi sie jakos uchwycic troche nogi tak to mniej wiecej wyglada...



żelastwo jest po to, by nim pakować...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
poprawiłeś pozowanie w dużym stopniu moim zdaniem ale nogi coś słabo wypadają , chyba właśnie na nie Dawid priorytet zrobi coś mi się wydaje

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Moim zdaniem też poprawiłeś zębate

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Witam!
Kompletnie nie wiesz jak i co masz robić z nogami podczas pozowania, ten aspekt musisz koniecznie podciągnąć

Przez ostatnich kilka dni jestem mega zajety a jutro lecę na kilka dni do Polski,może uda mi się w któryś dzień znaleźć chwile czasu i rozpisać dla Ciebie nowy program treningowy.Póki co musimy podkręcić cardio,żeby zaczeło schodzić z tego pasa nieco szybciej.
Tak więc od jutra dokładasz dodatkowe cardio w czwartek i każdą sesję aerobową wykonywaną w dzień treningu siłowego wydłużasz do 45min. natomiast w dni bez treningu siłowego do 60min.przed pierwszym posiłkiem.

Pora też pomyśleć o jakimś spalaczu,tutaj tak jak ustalaliśmy na początku wspomożemy się Clenburexin'em.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202
Witam panowie!
Tak wiec poczawszy od dnia dzisiejszego podkrecam aeroby do 45 min po treningu silowym ( wyjatkiem jest wtorek kiedy tych aero nie krece ) oraz w dni bez treningu silowego 60min. Mam nadzieje ze pomoze mi to w utraceniu w szybszym czasie obwodow w pasie oraz tkanki tluszczowej ktora nadal oblewa moje cialo do suplementacji dojdzie spalacz clenburexin 2 ktory stosowac bede w ilosci 2 caps rano oraz 2 caps przed treningiem, zobaczymy jak to wszystko bedzie zchodzic. Dawid jest poki co zajety wiec musze jakos podkrecic tempo i pocisnac aktualnym planem.
Pozdro

żelastwo jest po to, by nim pakować...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trening na siłe

Następny temat

Kreatyna + aeroby

WHEY premium