SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dominator w drodze do Mr.SFD 2011

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22757

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To nie jest łatwe do nauczenia w parę minut . Pozowania się uczysz przed lustrem i to godzinami .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
niby wszyscy smieja się z pakerków na siłowni co pomiedzy seriami sie napinają, ale potem mają łatwiej jak przyjdzie co do czego hahaha :D

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202


Dzień 23

Piątek

Biceps& Triceps/ brzuch


Uginanie sztangi łamanej 4 x 12/10/8/8
Seria łączona:3 x 12/10/8
Uginanie sztangielkami oburącz siedząc na ławce skośnej
Uginanie ramienia chwytem młotkowym z linką wyciągu dolnego
Uginanie o kolano: 3 x 12/10
Wyciąg prostowanie ramienia 4 x 10+10 ( 10 powt.podchwytem +bez przerwy
10 powt. nachwytem)
Seria łączona:
Francuskie wyciskanie sztangi leżąc 3 x 12/10/8
Pompki w podporze tyłem 3 x maks.
Prostowanie ramion z linką wyciągu górnego ( sznur/lina) 3 x 20/15/10 + podwójny drop set
-Unoszenia kolan w zwisie na drążku 3 x maks.powt.
-Spięcia brzucha leżąc ze skrętem tułowia 3 x max
Cardio: 30 min.
15 min.rozciągania


Czesc ! dzisiaj bylem mega zalatany wolny dzien od pracy wiec musialem pozalatwiac kilka spraw pozniej trening na ktorym doslownie zniszczylem ramiona i jestem teraz MEGA padniety na szczescie posilek juz na mnie czekam wiec nie musialem sobie sam gotowac Porobilem fotki ale nie wpadlem na to ze jest pozno i ciemno i moj sprzet robi c***..... fotki i tak szczerze to g... widac jutro sie poprawie i zrobie lepsze zdjecia a tak to wklejam jedna fotke na ktorej cokolwiek widac
Wybaczcie jakosc

żelastwo jest po to, by nim pakować...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lepiej to już wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876


Po cichu śledzę Twój temat, i muszę powiedzieć że redukcja bdb. Ci wychodzi. Jestem pełen podziwu, tym bardziej że pracujesz na nocne zmiany.

Ogólnie sylwetka na duży plus wg. mnie, pozwolę sobie porównać fotkę z pierwszej strony do tej co niedawno wstawiłeś (Widać już zębate nawet, więcej szczegółów na łapach, po twarzy również widać że kilogramy lecą)

Jest dobrze, JEDZIESZ DALEJ !!!

________

e: Postaraj się zrobić fotkę w takim samym świetle co ta z pierwszej str.

Zmieniony przez - Fuuun w dniu 2011-09-09 20:45:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202
Fuuun dziekuje za takie fotki porownawcze oraz za mile i jakze mnie dopingujace slowa! to wiele znaczy i bardzo pomaga w ciezkim okrsie redukcji. Tak jak mowilem zrobie wszystko zeby w dniu konkursu byc w zyciowej formie i powalczyc o jak najlepsze miejsce ze nie przyniose wstydu naszemu dzialowi i staram sie dotrzymac slowa. WIerze ze bedzie jeszcze lepiej
Pozdro

żelastwo jest po to, by nim pakować...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Konkurencja będzie mocno obsadzona w tym roku z tego co wiem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202
Makaveli01 nie watpie w to, ale ja rowniez nie powiedzialem ostatnigo slowa. Wszystko zweryfikuja sedziowie. DLa mnie sukcesem bedzie sam udzial i zaprezentowanie dobrej formy

żelastwo jest po to, by nim pakować...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Jest na prawde dobrze jak na ten moment!!
Po tej fotce widać,że nie tylko od zew.strony ramiona się wyostrzyły ale również od wew. widać ładną separację bicepsów i tricepsów!
Tak jak już zauważył kolega wyżej, talia też się poprawia, faktycznie widać już zębate, myślę że jak jutro porobisz fotki w dobrym świetle wszystko wyjdzie jeszcze lepiej.

Widać,że na prawdę realizujesz wszystkie moje wskazówki i mnie również motywuje do dalszej pracy z Tobą.

Jutro poproszę o wymiary i wagę z rana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
ogromna poprawa , oby mi tak szła redukcja Najbardziej podziwiam cię za to że nie podjadasz bo dla niektórych wiem że to jest najtrudniejsze.

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trening na siłe

Następny temat

Kreatyna + aeroby

WHEY premium