SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dominator w drodze do Mr.SFD 2011

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22763

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202





Tu kolejne cwiczenie ktore zapewne tez popier.... dobrze ze napisales bo widocznie niedoedukowany jestem... w kazdym razie na nastepny trening bede juz wiedzial co i jak... ;/lipa







i tu jeszcze jeden filmik...

Zmieniony przez - DominatorG w dniu 2011-09-22 21:45:00

żelastwo jest po to, by nim pakować...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Panowie kiedy są te zawody? Akurat też robię formę i chętnie bym spróbował swoich sił :)

Autorowi - powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Dominator rzeczywiście pokręciłeś ćwiczenia.
Widzę, jednak że się starasz. Motywacja jest bardzo ważna, tak trzymaj.

Dokładam się do pytania wyżej, kiedy i gdzie takie zawody mają się odbyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202
Panowie tu macie linka do szczegolow dotyczacych zawodow [https://www.sfd.pl/jak_tam_forma_-t797249.html] a co do samych cwiczen to kurcze Dawid sory pokrecilem cwiczenia ale juz w necie sprawdzam poprawnosc ich takze wiecej takiej gafy nie bedzie!!!

ps. Dawid mam pytanie, moze szybciej schodzilby fat jakbysmy dolozyli z 2 razy w tyg bieganie np po 30 minut zmiennym tempem, co ty na to?

Zmieniony przez - DominatorG w dniu 2011-09-22 22:22:59

żelastwo jest po to, by nim pakować...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Czyli wychodzi na to,że od dobrych kilku tygodni błędnie wykonujesz plan trenigowy który Tobie zaleciłem

To wiosłowanie też nie takie jak zaleciłem, miało być sztangą łamaną i podchwytem a jest prostą i nachwytem.

Strach pomyśleć jakie ćwiczenia wykonywałeś na inne partie mięśniowe.

Co do Twojego pytania,to nie robimy żadnego biegania,cardio wykonuj klasyczne tak jak do tej pory.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202
Witam!
Dzis minal kolejny dzien przygotowan do konkursu mr.sfd 2011
Na odstrzal poszly barki oraz lydki wygladalo to tak:
Piątek:
Barki
1.Seria łączona: 3 x 15/15/15
-Unoszenie ramion na boki ze sztangielkami siedząc
-Wznosy sztangi prostej wzdłuż tułowia ( szeroki chwyt,wznosy do klatki piersiowej) 1.Wyciskanie 2.Seria łączona:
-Wyciskanie sztangielek siedząc 4 x 15/12/10/8 + 2/3 wymuszone
-Unoszenia sztangielek przodem stojąc 4 x 15/12/10/8
3.Unoszenie ramion w opadzie tułowia 4 x 15
4.Seria łączona:
Wznosy ramion ze sztangą stojąc (szrugsy) + szrugsy ze sztangielkami po
bokach 3 x 12/10/8
W każdym powtórzeniu przytrzymuj na 2/3 sekundy spięcie
5.Seria łączona:
Wspięcia na palcach ze sztangą 20/12/10 + Wspięcia na palcach siedząc

Cardio: 45 min.
15 min.rozciągania

Musze powiedziec ze polaczenie z aakg bcaa tj daje mega kopa pompa przepiekna poce sie fajnie i co najwazniejsze pelne skupienie co prawda dalem wczoraj ciala ale to inna historia... Walka wciaz trwa i tanio skory nie sprzedam
Pozdro!

żelastwo jest po to, by nim pakować...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11266
A mam takie pytanko. Dawid, czemu zalecasz mu wiosłowanie sztangą łamaną a nie prostą? Pytam z czystej ciekawości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Sztanga łamana daje możliwość nieco innego chwytu(węższego i podchwytem) przez co lepiej przepracuje środkowe części pleców a to u kolegi kuleje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 109 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4534
Dominator mam pytanko, jakie to cardio wykonujesz (co dokładniej robisz) ? Niedługo i ja zacznę redukcję, dlatego pytam. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202
Witam panowie
Mialem maly problem z internetem przez co brakowalo jakichkolwiek wypisek. Do tej pory treningi poszly dobrze zmiana chyba wychodzi na dobre moja aktualna waga z rana 87kg a obwod pasa 89cm waga nie spadla ale obwod pasa juz poszedl w dol tak wiec mysle ze jest dobrze dzisiaj wieczorem mam trening klatki postaram sie jeszcze rozpisac po powrocie wszystko a jutro powklejac fotki juz w dobrym oswietleniu pozdrawiam
a co do pytania kolegi wykonuje standardowe cardio - jazda na rowerze stacjonarnym w danej chwili wykonuje 45min po treningu silowym oraz 60 min w dni wolne od treningu

żelastwo jest po to, by nim pakować...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trening na siłe

Następny temat

Kreatyna + aeroby

WHEY premium