SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dominator w drodze do Mr.SFD 2011

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22756

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Nie ma sensu na razie termogeników używać skoro wszystko ładnie leci , termogeniki mają to do siebie że mogą spalać też tkankę mięśniową poprzez przyspieszanie spalania tkanki tłuszczowej (co oczywiście nie jest koniecznością), więc im później tym lepiej

Ale to tylko moje zdanie Zobaczymy co Dawid powie

Zmieniony przez - Przesta w dniu 2011-09-03 18:26:39

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21072
Dominator
Profil/Edytuj swoje konto "Zdjęcie (avatar na forum)" wrzucasz z dysku fotkę (80 x 80 pixeli, max. 15Kb) tu masz temat gdzie fotki zmniejszają na avatar
https://www.sfd.pl/_PRZERABIAMY_ZDJĘCIA_NA_AVATARY_cz._II-t482391.html

Przesta
Myślę ze jak schodzi bez to nie ma co sobie głowy zawracać. No ale ja nie jestem od doradzania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Tak jak napisał Damian, póki co wstrzymujemy się od jakiegokolwiek spalacza,waga i tkanka tłuszczowa ładnie schodzi dzięki samej diecie i cardio,więc nie ma sensu póki co ale z pewnością przyjdzie i czas na clenburexin.

Do jakiej wagi będziemy schodzić??Trudno powiedzieć,odpowiedź znajdziesz w lustrze a ja na zdjęciach,które będziesz mi wysyłał.
Liczy się efekt końcowy czyli ładnie odtłuszczona i maksymalnie wyrzeźbiona sylwetka.Jeśli będziesz dobrze wyglądał to nikt nie będzie Cię pytał ile warzysz tylko jak zrobiłeś taką formę.

Mam dla Ciebie kolejne zadanie, chciałbym żebyś od jutra 3/4 w tygodniu dołożył do swojego treningu pozowanie,powiedzmy 10 min.po treningu siłowym wykonując wszystkie podstawowe pozy:
-bicepsy przodem
-najszerszy przodem
-klatka piersiowa bokiem
-triceps bokiem
-najszerszy grzbietu tyłem
-bicepsy tyłem
-mięśnie brzucha
-most muscular

Zrób 3 takie rundy,przytrzymując każdą pozę przez ok.5-10 sek.przerwę zrób dopiero po ostatniej pozie (ok.2min) i później powtórz to jeszcze dwa razy.
Zdziwisz się ile energii coś takiego kosztuje, myślę że Jabi coś na ten temat może Tobie powiedzieć
Po jego "debiucie" na FIBO mało co nie zemdlał schodząc ze sceny he he





Trening izometryczny bo tak można nazwać pozowanie jest doskonałym sposobem na wyrabianie definicji mięśniowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202
Dzień 18

Dzisiaj pospałem do 9 co dla mnie jest świętem do pracy ide na nocna zmiane wiec polabowałem. Po przebudzeniu wrzucilem bcaa i krecilem cardio 30 min poczym zjadlem sniadanie omlet z 10 bialek i 100 gr platkow owsianych teraz zabierac sie bede za kolejny posilek jakim jest miesko z kurczaka oraz makaron pelne ziarno plus brokuly. Na kolejny posilek mam przygotowana wolowinke ktora uwielbiam a do pracy to pewnie jajka gotowane twarog i miesko wpadnie. Samopoczucie mam dobre co mnie bardzo cieszy juz sie tak nie mecze forma powoli rosnie wiec wszystko idzie w dobrym kierunku! Ok Dawid jutro po treningu silowym potrenuje pozowanie sprobuje nagrac filmik zobaczymy jak to wyjdzie co do clenburexin to odpuszczamy poki co tak? ok w takim razie skupie sie teraz na bcaa turbo jet oraz aakg mega hardcore zakupie w przyszlym tyg jak wyplata bedzie;]
Pozdro

żelastwo jest po to, by nim pakować...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 750
no no widze ze kolega ostro jedzie z redukcja. powodzenia i wytrwalosci.pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202
Dawid to wołowiny nie wolno?

Dobrze ze mi powiedziales bede wiedzial w takim razie ze od wolowiny z daleka ale jak jednego steka wolowego zjem to chyba nie bedzie tragedii co :P w ostatecznosci dam go zonie a sam ugotuje kurczaka i po problemie

Zmieniony przez - DominatorG w dniu 2011-09-04 14:03:33

żelastwo jest po to, by nim pakować...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Dawidowi chodziło o to czy wołowina którą jesz jest chuda hehe

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202
zle zrozumialem pytanie wybaczcie. Oczywiscie poprosilem zone by kupila chuda wolowine bodajze to Poledwica ja tam sie nie znam

żelastwo jest po to, by nim pakować...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Dokładnie o to mi chodziło, jak polędwica to ok, ale mimo wszystko na redukcji nie jadłbym jej zbyt często.
Osobiście w trakcie przygotowań do zawodów pozwalam sobie na filet steka maksymalnie 2 razy w tyg. wtedy faktycznie "czuje" tą wołowinę, mięśnie po posiłku stają się bardziej "nabite" i jest więcej mocy.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trening na siłe

Następny temat

Kreatyna + aeroby

WHEY premium