SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dominator w drodze do Mr.SFD 2011

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22751

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Raczej nie zwiększałbym dawki,w SAW mamy kreatyne a z nią podczas redukcji nie ma co przesadzać, zwłaszcza z mono.

Pamiętaj o białku po treningu,jeśli nie masz to dokup je sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Powodzenia ale fakt faktem musisz dużo roboty włożyć ale to dobrze stawiać sobie poprzeczkę wysoko , ciśniesz

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Dokładnie tak jak pisze Dawid,nie podpalaj się z tym dawkowaniem S.A.W.-a 10gr wystarczy.Większa dawka nic tu nie zmieni jeżeli chodzi o jakość mięśnia.
Dawid bardzo ładnie to wszystko rozpisałeś,BRAWO dla Ciebie.

Zmieniony przez - MrPapaj w dniu 2011-08-18 18:14:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 630
Powodzenia .nie patrz na te krytyki.

Zmieniony przez - Urgrok3 w dniu 2011-08-18 19:24:43

najwiekszy na forum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202
Wlasnie wrocilem z treningu. Jedno co moge powiedziec napewno to to, ze cholernie ciezko bylo chodze ciagle glodny teraz jem posilek a za godzine bede umierac z glodu ale przyzwyczaje sie do diety i bedzie ok. Trening bardzo fajny obciazenia stosowalem odrobinke mniejsze niz zwykle natomiast skupilem sie na ruchach istotne bylo dla mnie by czuc kazde powtorzenie kazdy miesien. Padam na twarz a o 4 pobudka do pracy;/ coz takie zycie zarlo juz sie gotuje pojemniki gotowe zaraz pokompletuje wszystko i lulu bo rano nie wiem jak ja wstane pozdrawiam

żelastwo jest po to, by nim pakować...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Do walki stanac zawsze mozna. No ale moim zdaniem w tym roku szans nie masz, nawet na miejsce w pierwszej trojce. Konkurencja jest bardzo duza No ale cwicz dalej, a za jakis czas moze namieszasz w mr. SFD.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Te 11 lat trenujesz bez przerwy?

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202
Czesc wlasnie wrocilem z pracy jestem masakrycznie glodny a tu czeka tylko sucha piers z indyka i troche makaronu razowego masaaaakraa:( coz odpoczynek i na trening.

BzykuDG miałem 2 letnia przerwe podczas ktorej nie robilem kompletnie nic. Od niedawna staram sie wrocic do jakiejs tam formy dopiero sie rozkrecam ale nie boj nic z Dawidem przygotujemy kozak forme na Mr.Sfd ( chyba ze wczesniej padne z glodu hahah ) pozdrawiam

żelastwo jest po to, by nim pakować...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Mam nadzieję,że za kilka dni organizm przyzwyczai Ci się do tej niższej kaloryczności bo niebawem czeka Cię kolejna obcinka,50gr.ww mniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
powodzenia, bede sledzil
jak Ty na takiej diecie chodzisz glodny to wspolczuje kolejnych obcinek bo teraz w porownania do tego piekla to masz pelny brzuszek

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trening na siłe

Następny temat

Kreatyna + aeroby

WHEY premium