SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dominator w drodze do Mr.SFD 2011

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22753

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202
Dzień 21,22

Środa, Czwartek

W środę miałem przerwę od treningu silowego poza kreceniem cardio oraz treningiem brzucha nie robilem kompletnie nic organizm bardzo domaga sie regeneracji, odpoczynku. W pracy chodze jak nacpany ciezko mi wykonywac swoje obowiazki...coz jakos musze dac rade ale wiem, ze warto chce w dniu zawodow miec swiadomosc ze wypracowalem aktualne maximum swojej sylwetki!. Posilki zjadam regularnie nie podjadam wiec musi isc po naszej mysli.

Czwartek

Plecy/łydki

Seria łączona:
Ĺąciąganie drążka wyciągu wąskim podchwytem 4 x 15/12/10/8 + drop set w ost. serii + Przyciąganie drążka/liny na wyprostowanych ramionach 4 x 12/10
Wiosłowanie pół-sztangą lub wiosłowanie sztangielką w opadzie tułowia 3 x 12/10/8
Przyciąganie linki wyciągu dolnego w siadzie ( wąski chwyt naturalny/młotkowy) 3 x 12/10/8 + drop set
Co drugi tydzień:
Martwy Ciąg 4 x 12/10/8/8 na zmiane z dzień dobry 4x 15/12/10/10

Seria łączona:
Wspięcia na palcach ze sztangą 20/12/10 + Wspięcia na palcach siedząc

Czwartek to dzien treningu plecow oraz łydek. Wstalem jakos po 11 po nocnej zmianie zjadlem posilek i udalem sie na trening. Nie bylo tak zle spocony jak sw... przetrenowalem plecy i lydki oraz zrobilem kolejne proby pozowania ktore nagralem i zamieszczam w ponizszym filmiku nadal nie jest super ale pracuje nad tym...

ps. Dawid ok postaram sie w najblizszym czasie zakupic isolate mam w prawdzie jeszcze prawie pol worka whey 100 ale jak trzeba to trzeba dam znac jak juz bede mial to bialeczko




żelastwo jest po to, by nim pakować...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trenuj pozowanie dużo , i nie rób takiego balona z twarzy , w czasie pozowania na scenie kulturyści się uśmiechają a Ty wyglądasz jak byś miał zaraz pęknąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Makaveli01 spoko dominator na pewno to dopracuje, teraz trzeba skupić się na poprawie pozowania.

Miało być z nogami?? Co jest z Tobą??
Cały czas kuluje najszerszy tyłem, ćwicz tą pozę jak najczęściej, bicepsy tyłem też musisz poprawić, pamiętaj że w tej pozie oceniane są również a może przede wszystkim plecy, tak więc musisz nauczyć się je odpowiednio spinać.
Żeby to zrobić musisz maksymalnie cofnąć łokcie do tyłu, tak jakbyś chciał sciągnąć łopatki.

Są też plusy dobrze wychodzi triceps bokiem widać już ładną separację, poza tym całe ramiona zaczynają się wyostrzać,jest już wyraźna separacja pomiędzy barkiem a ramionami.Oby tak dalej.

W kolejnym etapie treningowym, który już niebawem będziemy musieli skupić się nad szczytami bicepsów bo o ile bicepsy masz długie co widać np.przy klatce bokiem to brakuje im szczytów i kuleją przy tym pozy z bicepsami.

Następne pozowanie z przypinką nóg, zrób też zdjęcia póz obowiązkowych ale w dobrym świetle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202
Dawid wiem ale na silce ****zi jak cholera i w spodniach nijak widac nogi jutro zrobie fotki w domu w pozach obowiazkowych wiec w slipkach bedzie widac nogi poprawie sie ;). WIem, ze te plecy nie wychodza mi za cholere ale nie moge sie dobrze ustawic kombinuje jak sie da i dupa nic nie wychodzi;/ ale ciesze sie ze chociaz male plusy widzisz

żelastwo jest po to, by nim pakować...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko swoją drobną uwagę wtrąciłem

Tutaj masz pozowanie Peponenta :






Wedłyg mnie tak powinno wyglądać pozowanie w kwestii pokazania umięśnienia .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Dominator - przede wszystkim tak -- pouśmiechaj się normalnie nie patrząc w lustro - Zapamiętaj jak naturalnie się uśmiechasz - zrób to ileś razy, aż Twoje ciało się tego nauczy.

Teraz pouśmiechaj się przed lustrem tak samo jak się uśmiechałeś bez niego - i nie przejmuje się, że możesz śmiesznie wyglądać - tak się cieszysz i tak Ciebie odbierają ludzie przez całe życie.

Kolejna sprawa wprowadź ten uśmiech do pozowania.




Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2011-09-08 16:03:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202
Jabi musze wyprobowac Twoja technike ;)

żelastwo jest po to, by nim pakować...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Ja przy pozowaniu mam tak wkręcony uśmiech że zawsze miny moje na fotkach rozbrajają Szczególnie jak ostatnio mi się twarz zaokrągliła to już w ogóle miny potrafią być miazgastyczne

Moim zdaniem poprawiłeś nieco najszerszy przodem bo ostatnio w ogóle prawie go nie napinałeś a teraz już mała zmiana jest

Zmieniony przez - Przesta w dniu 2011-09-08 16:45:13

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
makaveli dobry filmik wrzucił,bardzo dobre pozowanie,możesz się uczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202
Dawid własnie go ogladam i probuje cos podlapac ale narazie idzie fatalnie :)

żelastwo jest po to, by nim pakować...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trening na siłe

Następny temat

Kreatyna + aeroby

WHEY premium