SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla melonów i rodzynek nowy spam to wypoczynek !!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125418

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
No jak ja nienawidze tego "co sobie ktoś pomyśli" do furii mnie to doprowadza.

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Aktualnie mój komentarz na takie myślenie to jest "i chvj z tym!" niezbyt elegancki ale coż

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
moj taki sam I uwazam to za plus wieku, im mam wiecej lat, tym bardziej mi lata, co inni powiedza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
Julietta
ja natomiast byłam totanie rozpuszczoną nastolatką, masakra! studia dzienne skończyłam teraz, bo poszłam dopiero jak się 'otrząsnęłam' czyli mając 27 lat.... ale to był fajny okres, dorastałam w Rzymie i niczego nie żałuję!

Rzym zazdraszczam
Dlugo tam mieszkalas?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
prawie 10 lat...

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
ale fajnie, nie dziwie sie, ze nie spieszno ci bylo na studia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 440 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22202
Rzym... o jeżu a tu tak zimno! a ma być jeszcze zimniej!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
teraz dziewczyny przebieraja nogami by cyckonosz nosic to duma niesłychana, w klasie córki to 9 latka potrafiła sobie ubierac cyckonosz dla samego ubierania, córka tez naciągnęła babcie, ale spotkała sie z moim oporem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
u mojej starszej w szufladzie "staniczek" z Minnie
miałam jej zabronić, ale ta radość była tak wielka, że uznałam, że co mi tam - w zasadzie to jak krótka podkoszulka

Zmieniony przez - Zoria_Polunocznaja w dniu 2014-01-21 13:12:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ja córce powiedziałam będzie miała biust pójdę z nią i pomogę dobrać biustonosz, wcześniej niech nie wymyśla
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja z Blingiem terrorysta

Następny temat

Proszę, o pomoc, ocenę.

WHEY premium