SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla melonów i rodzynek nowy spam to wypoczynek !!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 124802

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 635 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31509
zielarski też na krupniczej, zaraz obok sexshopu i ciuchów xxl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1829
Dobry!
Ja jak zwyle z pytaniem odnosnie treningu. Jak jest lepiej: jedna seria wszystkie cwiczenia i potem kolejna seria, czy, jedno cwiczenie x3 serie i potem nastepne cwiczenie. I czy ta druga wersjia jest w ogole poprawna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 345 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10055
A jak to jest z sokiem świeżo zrobionym z marchwi?jak wliczać to do bilansu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Izumik
Dobry!
Ja jak zwyle z pytaniem odnosnie treningu. Jak jest lepiej: jedna seria wszystkie cwiczenia i potem kolejna seria, czy, jedno cwiczenie x3 serie i potem nastepne cwiczenie. I czy ta druga wersjia jest w ogole poprawna?


Ja wolę w obwodach niż w seriach. Czyli jedna seria wszystkie ćwiczenia.
A jaki masz trening?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1829
Robie dla początkujących z regulaminu. Pytam bo na razie mam ograniczony sprzet i zmiana obciążenia zajmuje mi bardzo duzo czasu. Nie wiem czy w zwiazku z tym nie bylo by wydajniej 1 cwiczenie x3 serie i potem zmiana. Ale wole dopytac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Wiem, że dziewczyny robią seriami jak nie mogą się dopchać do sprzętu.
Ja ćwiczę na siłowni, więc nie mam problemu ze sprzętem i obciążeniem. Ty wnioskuję, że ćwiczysz w domu, myślę że jak zmiana obciążenia zajmuje Ci dużo czasu to chyba możesz robić seriami. Może poczekajmy na bardziej doświadczoną Lejdi niż ja :P Bo się może jeszcze okazać, że mi się źle wydaje :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
cytrynowa456
A jak to jest z sokiem świeżo zrobionym z marchwi?jak wliczać to do bilansu?


ja przyjmowałam jako sok jednodniowy marchwiowy na potreningu jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1023 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26862
A nie jest tak przypadkiem, że to po prostu zależy od treningu, który robisz? I np. dla zielonych w domu, który robię jest w obwodach i szczerze to nie wyobrażam sobie robić czterech serii na raz - to byłby zupełnie inny trening. Ale na pewno ktoś doświadczony powie.

Tu się upgraduję -> http://www.sfd.pl/Srocze_krok_po_kroku-t988368-s18.html
"It's not going to be easy. It's going to be worth it."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1829
Ja na silce jak chodzilam to właśnie robilam cwiczenie x serie, bo wiecznie wsio zajete, a i trener tak polecil. Teraz mialam 4 miechy przerwy i zaczynam w domu. Chce zaczac od początku i tak jak nalezy wiec trzymam sie regulaminu, tylko nad tym sie zastanawiam jeszcze . Dzieki za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1829
Pika pika. Właśnie nie wiem Jak sie tak okaze jak mowisz to bede probowac przyspieszyc ta zmiane obciazenia i bede sie trzymac tego tak jak napisane
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja z Blingiem terrorysta

Następny temat

Proszę, o pomoc, ocenę.

WHEY premium