SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla melonów i rodzynek nowy spam to wypoczynek !!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 124862

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
albo ludziki z kasztanow i zoledzi. drewniane zabawki itd a teraz kolorowa, plastikowa rozpusta.
Nastolatki maluja sie w wieku 13 lat, a w wieku 14 chca miec sztuczne piersi. Ja sie 1 raz pomalowalam jak mialam 18 lat. a teraz...szok!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 2097 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206871
malgorzatap
takiego bluzga kiedys dostalam od pacjentki kiedy powiedzialam ,ze nie wypisze antybiotyku bo nie ma potrzeby,ze nie kazdy chce byc az tak asertywny

no,ale zawód lekarza zobowiązuje. Mnie też pacjenci bluzgają, jak chcą relanium bez recepty...co nie znaczy,że je dostaną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36488
pamietam jeszcze zabawe w wojne - z rzucaniem nozem tak,zeby jak najwiekszy kawalek "panstwa" kolegi uszknac - ZGROZA!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
z nozem pamietam i sie odkrawalo ten kawalek gdzie noz sie wbil. W normalna wojne tez, biegalo sie po piwnicach i ruinach z kawalkiem patyka jako karabinem i rzucalo sie "w przeciwnikow" czym popadlo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
za moich czasow juz zlagodnielisy bo gralismy w to samo ale kamieniem nie nozem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ta nóz sie rzucało z łokcia z palca, z nosa.. z czoła mysmy to wojny podwórkowe mieli , branie do niewoli i inne takie, oczywiście dorosluii czasami musieli wkraczac , ale z faktu, że dzieciaki pobiegały i postrzelały nie wynikła wojna ani pragnienei wojny i strzelania wśród moich znajomych, a teraz wiecie sa matki ktore oburzają sie na widok pistoletu dla dziecka.
A tymczasem IMO gry to najwieksza zmora dzisiejszych czasów nie zabawy towazystkie kontrolowane przez dorosłych by nie przesadzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
kamieniem to i ja grałam

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36488
przy pierwszym dziecku (czlowiek ma wtedy glowe pelna roznych dziwnych teorii, ksiazki przewertowane i na pamiec wykute itd )chcielismy mu nie kupowac pistoletow - szybko nam przeszlo jak jako dwulatek zaczal do nas strzelac z...parowki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1811 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28260
ja pamiętam te szkiełka,lepienie garnków z gliny na budowach, topienie się w jakieś dziurze z wodą bo piłka wpadła chodzenie po studzienkach 3 lub czterech czasem było trudno wyjść ale nikt rodziców nie wołał dwa ognie masakra zawsze wygrywałam:), kabel i heja też wygrywałam to zaczęłam grać z chłopakami w piłkę nożna i bejsbola i latałam po drzewach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 345 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10055
obliques
były kapsle to podstawa
I saletra w piaskownicy


Cytryna tak zzerknęłam do ksiązki i jeszcze ci może pomóc nawilzanie pomieszczenia gdzie spi dziecie i oczywiście wiadomo musi byc wywietrzone, zadne upały, w nocy stawiaj pokrojona cebule obok łózka od drugiego roku zycia możesz mu juz inhalacje robić


Dzięki Obli :) Srylkowi mojemu (córci) robię inhalacje z soli fizjologicznej. w sypialni wg mnie (zmarźlak ze mnie) jest chłodno bo na noc ogrzewanie jest wyłączane,w ogóle w domu to 21 max 22 stopnie-mi zimno i chodze w 2 swetrach :) na noc będe wieszała mokry ręcznik na jej łóżku. Fakt,że zęby też idą,ale nie zmienia to faktu, że wolałabym żeby zszedł jej ten katar bo schodizł kilka dni,a potem stop-w nosku bulgocze jak śpi,a nic nie wypływa już.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja z Blingiem terrorysta

Następny temat

Proszę, o pomoc, ocenę.

WHEY premium