SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla melonów i rodzynek nowy spam to wypoczynek !!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125433

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Ann to jest ideał do którego dążę :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
dorotkastokrotka
CruellaDeMon
Święta prawda Ruda :D
Szczerze to wolę zapyerdalać i mieć satysfakcję, upocić się niż dostać wszystko za free :P :D

ja bym wolała mieć za free i jakbym juz była taka piękna,to mogłabym sie troche spocić przy ćwiczeniach z chodakowską


Hahaha jak z Chodakowską to jesteś koks :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27511
Dąż wytrwale ja czekam na takie bicepsy jak na obrazku

" The mind is the limit. As long as the mind can envision the fact that you can do something, you can do it (...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 2097 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206884
CruellaDeMon


Hahaha jak z Chodakowską to jesteś koks :P

no,jak bym była taka piętkna i atrakcyjna, to na cóż byłby mi ciężki trening nic ,ino leżeć i machać girami na dywanie z ewusią. A tak- Bozia nie dała, trzeba zapyerdalać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27511
Bosz... Jak ja sobie przypomnę, jak zawzięcie to hopsałam... (taa shame on me) Zresztą "efekty" przyniosłam tu na zdjęciach

" The mind is the limit. As long as the mind can envision the fact that you can do something, you can do it (...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Te bicepsy też mi się podobają :D Jak taki babochłop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27511
To połączmy tego bicepsa z tym tyłkiem i mamy nasz ideał

" The mind is the limit. As long as the mind can envision the fact that you can do something, you can do it (...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 2097 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206884
Annaaa26
Bosz... Jak ja sobie przypomnę, jak zawzięcie to hopsałam... (taa shame on me) Zresztą "efekty" przyniosłam tu na zdjęciach

ej,ale co chcesz od siebie?fajnie wyglądasz (az zajrzałam do dziennika)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27511
dorotkastokrotka
Annaaa26
Bosz... Jak ja sobie przypomnę, jak zawzięcie to hopsałam... (taa shame on me) Zresztą "efekty" przyniosłam tu na zdjęciach

ej,ale co chcesz od siebie?fajnie wyglądasz (az zajrzałam do dziennika)


mówisz o startowych czy po paru tyg tu u Was? źle nie, ale dobrze też nie, zawsze można dążyć żeby było lepiej

" The mind is the limit. As long as the mind can envision the fact that you can do something, you can do it (...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 2097 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206884
startowe ładne, te aktualne też super-fajne mięsko się na plecach robi

Zmieniony przez - dorotkastokrotka w dniu 2014-01-06 23:25:09
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja z Blingiem terrorysta

Następny temat

Proszę, o pomoc, ocenę.

WHEY premium