SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla melonów i rodzynek nowy spam to wypoczynek !!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125659

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sugerujesz, że nie jestem przerażająca dzisiaj?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
heh a miałam dopisać w poprzedniej wypowiedzi "mimo tego że się Ciebie boję" ale w podziękowaniach to tak nie bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 509 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9573
Julinka39. Twoja ma 19 i ćwiczy. Moja ma 12 nie jest otyła tylko strasznie zbita, ale gdy mówię do niej chodź poćwiczyć, to mi odpiera, ze jest zmęczona po szkole

Zmieniony przez - Bayo w dniu 2014-01-16 11:02:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10437
Cóż... Ja się staram dbać o moje Dziewczyny (3,5 i 6,5 lat). Starsza chodzi na tańce, basen i karate (karate tradycyjne jest super - naprawdę widzę jak wiele Jej daje). Młoda na razie tylko na tańce w przedszkolu i basen ze mną. Uczę je robić prawidłowy przysiad (bo starsza już pokoślawiona). Tylko z żarciem ciężko, bo M. nie za bardzo wspiera.

http://www.sfd.pl/Ciemna_strona_mocy__Darthmaul_DT-t974499.html

– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 690 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12191
Mój 9 latek też na basen i karate chodzi
Nie ma chyba grama tłuszczu, za to ma kaloryferek na brzuchu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
E tam i tak zawsze sa stałe punkty programu, , np przemiana sylwetki tez sie przed latem odbędzie

Darthmaul, , mój syn pokoślawiony bo ma wiotkie ścięgna a za tym stopy do środka itd leci, i co? trzeba z nim gimnastykę robic ale to kosztuje czas i nerwy, co gorsze bo wiadomo jak to z dzieckiem, po dobroci sie nie da, człowiek spędzi 10min na gadaniu i 3 na ćwiczeniach w połowie odwalonych.
Chude dzieci maja kaloryfer na brzuchu, gorzej jak osiagną 30rok życia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Bayo
Julinka39. Twoja ma 19 i ćwiczy. Moja ma 12 nie jest otyła tylko strasznie zbita, ale guy mówię do niej chodź poćwiczyć, to mi dopier, ze jest zmęczona po szkole



Ze mną wszystkie 3 córki ćwiczą tylko każda co innego
Julia ma 8 lat chodzi co najmiej 1 w tygodniu na pływalnie
Klaudia lat 17 zumba i pilates 2 razy w tygodniu oraz bieganie 1 w tygodniu a najstarsza to wszystko i jeszcze dywanówki
Na walkę z żelastwem tylko Julia chodzi ze mną



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 509 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9573
no włąsnie, ja mam 30 hahaha i zamiast kaloryfera mam ponton. A mama mówiła, nie jeez tyle

Zmieniony przez - Bayo w dniu 2014-01-16 11:07:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 690 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12191
Jest w 1/3 drogi :)
Oby z kaloryfara się na bojler nie przerzucił.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja z Blingiem terrorysta

Następny temat

Proszę, o pomoc, ocenę.

WHEY premium