SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla melonów i rodzynek nowy spam to wypoczynek !!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125732

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
Mam jedno osiągnięcie z wczoraj. Wycisnęłam na skosie po 3,75 z każdej strony. Dvpy nie urywa, ale to już i tak więcej niż sama sztanga Myślę sobie Sroczko, że każdy wynik który jest związany z pracą nad sobą, jest dobrym wynikiem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
Pica Ty chudzinka jestes to trudniej o jakies spektakularne zmiany niz przy redukcjach (szczegolnie w takim krociotkim czasie przez!) a moze fotki sobie zrob i porownaj ze starymi? WYmiary mogly sie nie zmienic ale cialo moze wygladac znacznie lepiej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1023 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26862
Fotek to teraz nie będę robić, bo okres mam i czuję się napuchnięta, rozmemłana (oraz marudna ). Przejdzie mi pewnie po treningu - mam dziś robić, ale na razie rozmemłanie bierze górę .
I zresztą ja to wiem wszystko, że to króciutko itd. No i że sam fakt, że się ogarnęłam żywieniowo i z systematycznym ćwiczeniem to już jest ogromny sukces. Tak sobie tylko narzekam .

Tu się upgraduję -> http://www.sfd.pl/Srocze_krok_po_kroku-t988368-s18.html
"It's not going to be easy. It's going to be worth it."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Omlet jaglany ale z płatków jaglanych a nie z kaszy - z kaszy nie próbowałam jeszcze

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
PicaPica kazdy ma czasem taki dzień pod znakiem szitu, więc się nie przejmuj rób swoje i będzie dobrze

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
dziewczyny, gotujecie pod ciśnieniem?

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1023 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26862
A kurrrrna, trzeba było mi nie mówić to bym zaeksperymentowała. Ale, w sumie to chyba i tak spróbuję - wyobrażałam sobie, że to ma być tak, że najpierw ugotuję kaszę, a potem wymieszam z jajkami, dodam kakao i usmażę z tego omlet.

Tu się upgraduję -> http://www.sfd.pl/Srocze_krok_po_kroku-t988368-s18.html
"It's not going to be easy. It's going to be worth it."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
jeszcze poblendować żeby się ładna papa zrobiła i będzie pycha omlet!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Z kasza może być problem, bo glutenu nie ma i moze się rozpadać taki omlet, choć może komuś już sie udał taki

Winners train, losers complain.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja z Blingiem terrorysta

Następny temat

Proszę, o pomoc, ocenę.

WHEY premium