SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla melonów i rodzynek nowy spam to wypoczynek !!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 124878

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 345 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10055
Zapomniałam zjeśc drugie śniadanie,az się zaczęlam dziwic co mnie tak ssie w żołądku hahaha
tak się zajęłam obowiązkami,że zignorowałam,że chce mi sie jeść ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
cześć spam!

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
chyba zamówię na próbę 750 g Treca Whey Creamy Cocktail i się zobaczy co dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Zoria_Polunocznaja
chyba zamówię na próbę 750 g Treca Whey Creamy Cocktail i się zobaczy co dalej.


Też go miałam pyszny w smaku też polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Czekoladka jest pycha, dobrze sie rozpuszcza, nie ma piany w ogole, dobrze smakuje z woda i z mlekiem. Jedyny minus to taki ze jak go wrzucasz do shakera i najpierw dasz odzywke a potem wode lub mleko to na dnie zostaje nie wymieszany proszek, wiec musisz pamietac zeby najpierw dac plyn a potem odzywke :)
Mi sie juz konczy, bo tak mi smakuje ze cala prawie zezarlam :) I zastanawiam sie czy sobie nie zamowic czekolada z wisnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
wlasnie spalaszowalam jako dodatek do obiadu, fasolke szparagowa z orzechami wloskimi i tak mi smakowala, ze nie moglam sie opanowac.

Dziewczyny musze sie pochwalic, dzisiaj robilam MC i przysiady ze sztanga, ale sie ciesze w koncu przezwyciezylam siebie, ale sie ciesze !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1023 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26862
Ja głupie pytanie zadam - w życiu nie miałam do czynienia z odżywką białkową - to naprawdę takie smaczne jest? Bo widzę, że piszecie jakby to słodycze były, czy coś . To z cukrem jest? Pewnie nie. Ze słodzikami jakimiś znając życie?

Tu się upgraduję -> http://www.sfd.pl/Srocze_krok_po_kroku-t988368-s18.html
"It's not going to be easy. It's going to be worth it."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
Pica moja jest ze stevia i ma bardzo charakterystyczny posmak, ktory na poczatku mi zupelnie nie pasowal ale teraz go polubilam nawet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
ja dodaję 40 g do owsianych i zalewam wodą. Smakuje po prostu fajnie, waniliowo, słodkie jest i owszem ale bez przesady (choć czytałam o bardzo słodkich). Przymierzam się by poeksperymentować z przekąskami proteinowymi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
a wogole to mam jakis bez sensu dzien dzis, silownia zamknieta bo im pekla rura w szatni, zapomnialam wziac szame do pracy i musialam sie ratowac stolowkowym obiadem a tam do wyboru tylko mieso wygladajace jak podeszwa od buta w glumiastym sosie albo jakies podsmazane kielbaski :/ po dlugim namysle wzielam kielbaski bo balam sie ze miesa nie przezuje i tak mi ciezko na zoladku
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja z Blingiem terrorysta

Następny temat

Proszę, o pomoc, ocenę.

WHEY premium