SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla melonów i rodzynek nowy spam to wypoczynek !!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 124817

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53264
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Ale u mnie jest podobnie dziewczyny, mi trener po pokazaniu wszystkich maszyn...i super ćwiczenia na tyłek rozwalające kolana Suwnica Smitha mówi do mnie, jak coś potrzebujesz to możesz wykupić treningi ze mną, a jak nie masz teraz pieniędzy to ja tu jestem cały rok...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 635 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31509
czyli wszedzie działają tak samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 635 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31509
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53264
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 635 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31509
kurna, nic tylko mordowni szukać z kompetentnymi ludźmi ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 635 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31509
ale umowa kończy mi się w maju...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53264
no to w sumie zależy od tego co się sprzedaję. większy popyt jest na bieganie, a siłownia to wciąż stereotypweo myślenie, że mięśnie ci się rozrosną itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27511
AL gdzie trenujesz w Krk? Bo jestem na etapie myślenia o poszukaniu jakiejś sensownej siłowni

" The mind is the limit. As long as the mind can envision the fact that you can do something, you can do it (...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Ja teraz chodzę na fajną siłownię, ale to dzięki Rudej, szkoda że mam tak daleko bo bym tam chodziła cały czas, a tak będę musiała wrócić do mojej.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja z Blingiem terrorysta

Następny temat

Proszę, o pomoc, ocenę.

WHEY premium