SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla melonów i rodzynek nowy spam to wypoczynek !!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125711

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Dzięki sheep :)
Algi to ja lubię i jeść i się nimi smarować :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Ja w swe 30 urodziny wybrałam się z małżem na sushi, stwierdziłam że trzeba sobie stawiać wyzwania i od tamtej pory sushi mi bardzo smakuje

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Agniecha - a czemu nie lejdisowy? ryż to ryż, byle nie "dmuchany" bo tej postaci to każde ziarno jest toksyczne

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
witam:) Oj tez lubie tluszcz, maselko, smalczyk Moje lydy zawsze byly duze, a nie umiem w szpilkach smigac, ani po gorach nie chodze, taki lajf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Pewnie chodzisz tak jak ja - nie wiesz kiedy

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 440 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22202
sophie to moze "podrygujesz" na palcach? moja koleżanka nie robi na rozgrzewkach wznoszenia na palce bo jej łydy rosną!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 440 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22202
już jej mówiłam,ze od tych podskoków przez 30 s to jej na bank nic nie urośnie,ale gdzie tam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1023 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26862
Ej Sheep - ja miałam dokładnie to samo Też na moją 30stkę poleźliśmy do dobrej suszarni - ja pierwszy raz w życiu . Teraz uwielbiam - zwłaszcza z węgorzykiem. Ale niestety najbardziej to to ichniejsze wino śliwkowe - na pewno o wiele bardziej nielejdisowe niż ryż do sushi .

Tu się upgraduję -> http://www.sfd.pl/Srocze_krok_po_kroku-t988368-s18.html
"It's not going to be easy. It's going to be worth it."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3556 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25680
Sheep, dziękuję bardzo, ja dziś jem sushi :D Nawet mam wszystko w domu

A tu się wylaszczam http://www.sfd.pl/super_agniecha,_to_jedziemy_z_tą_redukcją-t983720.html

Konkurs Przemiana 2014 http://www.sfd.pl/Konkurs/super_agniecha-t1015552.html

But I'm gonna break,
I'm gonna break my,
Gonna break my rusty cage and run.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371




a tak umiecie w szpilkach? można pod koniec przewinąć i niestety nie miały tyle szczęścia ;P
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja z Blingiem terrorysta

Następny temat

Proszę, o pomoc, ocenę.

WHEY premium