SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla melonów i rodzynek nowy spam to wypoczynek !!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 124703

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 345 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10055
Nie mam mleka kokosowego.Zaraz zajrzę co Porandojin masz na jutro :)

u mnie miska jest tylko szablonem- i tak w ciągu dnia może sie zmienić- zmiany/porawki zapisuję na bierząco
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66926
też zmieniałam, ale teraz ciężko mi zbalansować, żeby wyciągnąć dużo białka, przy jednoczesnym niskim poziomie tłuszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 345 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10055
tylda
do niedawna też tak robiłam, ale kupiłam tak obrzydliwego, że nawet nie mam ochoty na niego patrzec:D


Jaki kupiłaś??Poprzednio miałam wstrętna odzywkę,ale z czasem mi posmakowała

Kokosik
o na słodko jeszcze koktajl by Obli o którym Kreweta wiersz kiedyś napisała - mleko koko/jajca/owoce - najlepiej jagodowe
to jest dopiero poezja

To może poczekam na jakies lepsze owoce bo z tych aktualnych to nie ma w czym wybierać...ale że jajo...hmmm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 345 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10055
porandojin
też zmieniałam, ale teraz ciężko mi zbalansować, żeby wyciągnąć dużo białka, przy jednoczesnym niskim poziomie tłuszczu

Jeszcze nigdy nie udało mi zjeść dokładnie tego co zaplanowałam dzień wcześniej mimo,że od od dawna juz mikę układam (z przerwami)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
porandojin
Eve - może wiesz coś na temat tej nurtującej mnie kwestii rozciągania z pogłębianiem? można, czy nie? Przed, czy potreningu?


Poran ja za speca nie chcę robić, ale uczono mnie, że jeśli robi się stretching przed treningiem to jak już to dynamiczny (po wcześniejszym rozgrzaniu) i o niewielkiej intensywności (aczkolwiek podobno nie ma badań, które by potwierdzały, że przed zajęciami fitness - bo na ich temat była rozmowa - stretching dynamiczny jest konieczny, ale można). Statyczny przed treningiem może sprzyjać kontuzji, bo mięśnie się rozluźniają a w dynamicznym jednak ciągle pracują. Po natomiast moim zdaniem można statyczny jak najbardziej, choć dynamiczny też powinien być ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 345 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10055
Porandojin czemu nie moge podejrzeć miski w Twoim profilu??w takim razie do dziennika zajrzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66926
nie wiem Cytrynowa - jutro podobna, jak dzisiaj więc śmiało. Indyk na kurczaka zmieniony, bo się muszę zapasów pozbyć. Nowe mają do mnie przyjechać niedługo i miejsce w zamrażalce musi być.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66926
eveline
porandojin
Eve - może wiesz coś na temat tej nurtującej mnie kwestii rozciągania z pogłębianiem? można, czy nie? Przed, czy potreningu?


Poran ja za speca nie chcę robić, ale uczono mnie, że jeśli robi się stretching przed treningiem to jak już to dynamiczny (po wcześniejszym rozgrzaniu) i o niewielkiej intensywności (aczkolwiek podobno nie ma badań, które by potwierdzały, że przed zajęciami fitness - bo na ich temat była rozmowa - stretching dynamiczny jest konieczny, ale można). Statyczny przed treningiem może sprzyjać kontuzji, bo mięśnie się rozluźniają a w dynamicznym jednak ciągle pracują. Po natomiast moim zdaniem można statyczny jak najbardziej, choć dynamiczny też powinien być ok.


Dzięki - przynajmniej coś mi się rozjaśniło. Chocaiż ostatnio przy rozciąganiu nóżek przesadziłam i ścięgno mnie potem 2 dni lekko rwało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Mi fizjo doradził przed siłowym trochę rozciągania dynamicznego i mobilizacji głównie stawu biodrowego, obręczy barkowej. Na pewno niczego nie robię na siłę. Dużo ludzi właśnie myśli, że jak nie boli tzn. że się nie rozciąga...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66926
nie - chciałam sobie tylko udowodnić, że dotknę czołem do kolana, ale mocno się dociągnęłam w stronę palców
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja z Blingiem terrorysta

Następny temat

Proszę, o pomoc, ocenę.

WHEY premium