SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla melonów i rodzynek nowy spam to wypoczynek !!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125414

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Na jakimś blogu dot. naturalnych metod leczenia polecali ten suplement dla kobiet z nieregularna miesiączką.

Zaciekawilo mjie to, tutaj na forum nie zauwazyłam takiej suplementacji

Zmieniony przez - czikita007 w dniu 2014-01-14 20:55:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jest to zawsze bardzo interesujace jak kazdy uplement szybko w internecie staje sie antidotum na wszelkie dolegliwosci, od pryszcza na nosie po raka
Maca znana jest jako środek zwiększający poziom estradiolu u kobiet w okresie menopauzy, nie wiem w jaki sposób miała by regulować okres
generalnie poprawia wszystkie symptomy niskiego estrogenu, jezeli brak okresu jest tego powodem to moze pomoc ale tylko wtedy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Dziękuję za objaśnienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Jeszcze jedno pytanie. TSH na poziomie 4,78 to dużo? jak granice są od 0,4do 3,7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 826 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75077
Popytaj dziewczyn z niedoczynnością -> piją jakieś ziółka (chyba na poprawę pracy tarczycy). Ja przy mniejszym dostałam już euthyrox.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Będę pytać:) Czaj_nik a Ty się jeszcze na to leczysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3556 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25680
Nie miałam ochoty, ale kurde pójdę. Zjadłam kolację i dam radę.

A tu się wylaszczam http://www.sfd.pl/super_agniecha,_to_jedziemy_z_tą_redukcją-t983720.html

Konkurs Przemiana 2014 http://www.sfd.pl/Konkurs/super_agniecha-t1015552.html

But I'm gonna break,
I'm gonna break my,
Gonna break my rusty cage and run.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 826 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75077
Biorę euthyrox, (bo czułam się fatalnie w zeszłą zimę i chętnie zaczęłam brać hormon). Mam najmniejszą dawkę i dobre wyniki. Zastanawiam się czy nie odstawić na wiosnę i nie zainteresować się tematem ziół.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 826 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75077
U mnie jeszcze pokazały się przeciwciała (b.mała ilość). Ostatnio byłam u innego endo. Powiedział mi, że są nikłe szanse, że niedoczynność może mi się sama cofnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
euthyrox zawiera uzupełnienie hormonów tak? czyli nie jest bee wg Ladies?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja z Blingiem terrorysta

Następny temat

Proszę, o pomoc, ocenę.

WHEY premium