SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla melonów i rodzynek nowy spam to wypoczynek !!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 124819

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Sheep-Tego trenera powinni wsadzić do pierdla.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66926
Cześć


Darthmaul
To jest właśnie mój mały dramat - po posiłku poniżej 600 kalorii w zasadzie nie czuje, ze cokolwiek zjadłam, ale niestety 3 takie posiłki zamykają mi bilans, a lepiej mi brzuch pracuje jak jem 4 ciutek mniejsze posiłki:-/




Mam podobnie. poprawiło się przy nowym rozkładzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1023 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26862
A ja wreszcie zaczepiłam fizjo, do którego mi kontakt dała LadyM... Mam nadzieję, że uda mi się do niego umówić. Widziałam, że większość dziewczyn robi sobie "przegląd" zanim zacznie ćwiczyć.

Tu się upgraduję -> http://www.sfd.pl/Srocze_krok_po_kroku-t988368-s18.html
"It's not going to be easy. It's going to be worth it."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1023 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26862
A tak w ogóle to cześć . Właśnie wróciłam z miejskiej wycieczki .
A co do tego trenera - już pomijając kompetencje to ja nienawidzę takich gadek motywacyjnych. Ustrzeliłabym dziada .

Zmieniony przez - PicaPica w dniu 2014-01-18 13:04:21

Tu się upgraduję -> http://www.sfd.pl/Srocze_krok_po_kroku-t988368-s18.html
"It's not going to be easy. It's going to be worth it."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66926
Ja wzięłam skierowanie u nas do fizjo i mi powiedzieli, że to nie ta, bo oni robią tylko zabiegi i teraz szukam typowo Lekarza tzn. zalazłam, ale muszę isć po inaczej napisane skierowanie, bo to kt mam, to nie wg nich jest nie odp. Pogubiłam się, a czas przelatuje mi między alcami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1023 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26862
E, to ja nawet nie próbuję dostawać żadnych skierowań, tylko od razu pytam o prywatnie. Jedynie ku*wica mnie bierze jak przychodzi dzień płacenia składki zdrowotnej - wywalanie pieniędzy na nic.

Tu się upgraduję -> http://www.sfd.pl/Srocze_krok_po_kroku-t988368-s18.html
"It's not going to be easy. It's going to be worth it."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66926
Spoko - najgorsze dopiero przyjdzie, jak będziemy mieć system amerykański, to samo będzie ze szkolnictwem - za porządną podstawówkę będziemy sami dopłacać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Izumik
Julietta
a nie używacie syropu z agawy do słodzenia?

podobno ciężko dostać taki w miarę naturalny Ale od słodkiego idzie się szybko odzwyczaić, więc po co dosładzać :)
Ew. próbowałaś stevii?


nie, ja słodkie porzuciłam, bo mi łatwiej nie jeść wcale niż jeść troszeczkę ...
mi chodziło o dosładzanie dzieciom, czy mężowi/ partnerowi, żeby ograniczyć rodzince cukier wszędzie, gdzie to tylko możliwe

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 635 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31509
A już wiem, o który mc chodzi. To jest właśnie trenejro z mojego pure'a. Regularnie na swojego fb wrzuca filmiki z dziewczynami robiącymi sobie krzywdę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
strach się bac takich trenerów... u mnie na siłce jest jeden "trener" tak zapatrzony w siebie, ćwiczy głownie swojego bica zapatrzony w lutro, że strach się go o pomoc zapytac, bo ma do tego lekceważący stosunek do kobiet (w sensie zaleca dziewczynom nie kończące się aero i różowa hantelkę)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja z Blingiem terrorysta

Następny temat

Proszę, o pomoc, ocenę.

WHEY premium