SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla melonów i rodzynek nowy spam to wypoczynek !!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 124914

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
agniecha, ja mam tak, że jak cos gotuję zawsze musze liznąc łychę... czy aby nie mdłe, no ale z drugiej strony jak gotować bez próbowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3556 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25680
Ale nie o próbowanie chodzi, chodzi o podjadanie. Próbowanie to normalka, ale ta gruba babka podjadała zupełnie coś innego niż gotowała, albo w takich ilościach że głowa boli. Albo podczas gotowania wypijała 3 piweczka... w sumie podjadała więcej niż posiłki

A tu się wylaszczam http://www.sfd.pl/super_agniecha,_to_jedziemy_z_tą_redukcją-t983720.html

Konkurs Przemiana 2014 http://www.sfd.pl/Konkurs/super_agniecha-t1015552.html

But I'm gonna break,
I'm gonna break my,
Gonna break my rusty cage and run.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
z tym cukrem to przekleństwo, jest niemal wszędzie

kiedyś oglądałam taki program, szczury podzielono na dwie grupy- jednym podawano cukier, a drugim kokainę, i o o dziwno grupa cukrowa była o wiele bardziej uzależniona

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Agniecha widziałam ten program... po nim też przestałam podjadać i prawie próbowac jak gotuję.
Jul- serio? Po cukrze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
tak! z mojego doświadczenia wynika również, że o wiele prościej rzucić palenie niż słodycze...

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Heheh niezłe, kucharka na bani

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
Helol spam:)
Julietta
z tym cukrem to przekleństwo, jest niemal wszędzie

kiedyś oglądałam taki program, szczury podzielono na dwie grupy- jednym podawano cukier, a drugim kokainę, i o o dziwno grupa cukrowa była o wiele bardziej uzależniona

widzialam ten progam, szok normalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
o pdojadaczach tez ogladalam, ciekawe to bylo. Pamietam jak pierwszy raz poszlam na swiadome zakupy do sklepu i zaczelam patrzec gdzie jest cukier, to mi sie plakac chcialo, ze koszyk pusty niemal. Wala go nawet tam, gdzie by sie czlowiek nie spodziewal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
ano nie, ale co do uzalenienia od cukru, to jestem w stanie uwierzyc, ze jest bardzo silne
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja z Blingiem terrorysta

Następny temat

Proszę, o pomoc, ocenę.

WHEY premium