SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT-elexyzf

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 72182

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 383 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9505
lauraa96
Ty nie masz po tym zjazdów? Ja pamiętam czasy z przedtreningowkami właśnie z geranium, to zjazdy były okropne. To jest tak jak cpanie


Nie mam zjazdów :D Za pierwszym razem miałem tylko,okropnie było,a teraz to nic po prostu fajne pobudzenie :D Do ćpania to temu bardzo daleko =D A na pewno mam geranium w spalaczu,bo kolega brał,i nim tak zamiatało,że mówił,że 1 kapsułka to śmierć :D


Zmieniony przez - elexyzf w dniu 2015-06-16 19:42:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 263 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1912
potwierdzam mialem to samo z geranium ...to juz cpalnia troche:) cale szczescie na mnie i zwykla kawa dziala dobrze wiec nie musze sie bawic w jakies mocne stymulanty;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Ale to jest cpalnia bo geranium to pochodna amfetaminy
Tylko pewnie w takim spalaczu nie ma go za dużo


Zmieniony przez - lauraa96 w dniu 2015-06-16 19:47:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 383 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9505
_CiasteczkowyPotwór
potwierdzam mialem to samo z geranium ...to juz cpalnia troche:) cale szczescie na mnie i zwykla kawa dziala dobrze wiec nie musze sie bawic w jakies mocne stymulanty;p


Jak ja bym chciał by mnie kawa kopała :D


Laura-DMAA to pochodna metaamfetaminy :D Ale zaufaj mi,że do cpalni to gerze bardzo daleko =D Znam kilka osób,które ćpają,to wiem jak to wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
Mnie tam kawa kopie, z 4 łyżeczek ale sponiewieraaaa ahh :)
No wiem,ćpanie to g****, jeden kolega się wkręcał ale chyba mu przemówiliśmy z koleżanką do makówki, a w niedzielę chłopak(rok starszy) co kupiłem od niego książki w tamtym roku do technikum się powiesił po imprezie... coś mówili o alkoholu o ćpaniu itp. ale nie wiem o co chodzi...



Zmieniony przez - MilkyLayne w dniu 2015-06-16 19:52:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 263 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1912
ja zauwazylem ze jak zrobie sobie za mocna kawe to zamiast mnie pobudzic to mnie zamuli..dlatego robie z 2-3 lyzeczek do tego przed treningiem agmatyna + beta alanina + kreatyna i mam swoja przedtreningowke :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 383 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9505
Milky-Nie warto,każdego kogo znam to żałuję,że zaczął ćpać

W ogóle jak dobrze,że są te galaretki 0 kcal XD Głód mnie już konkretny łapię,trzeba sobie jakoś radzić,to będzie ciekawa końcówka redukcji =D !

Ciasteczkowytaki mix,też bardzo dobry :D






od 2:40 sąsiedzi maja przeje.... xD! Dzięki Piotrek,za listę! :D Z taką muzyką to się dopiero ćwiczy !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 383 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9505
Dziś DT
Podciąganie na drążku 3x10
Wiosłowanie pół sztangą 1x10 50kg 2x10 60kg!! :D
Ściąganie wyciągu górnego 3x12
Ściąganie linki wyciągu dolnego w opadzie 3x12
Przyciąganie na maszynie 2x15
Wyciskanie hantli siedząc 3x10 20kg
Unoszenie sztangi przodem 3x12 sztanga sama
Unoszenie hantli bokiem 1x15 10kg 2x15 12,5kg
+ interwały
+spacer 4km

Pozwiększałem wszędzie ciężar plecy ostro dostały,marzy mi się już masa,by klamota ostro dołożyć :D Kurde,ale jeszcze ten brzuch do wycięcia jest Wypadł mi dziś spacer 4km,ponieważ motocykl dałem do serwisu i wracałem na piechotę,za leniwy jestem by na autobus czekać

Dieta
Dziś spróbowałem pierwszy raz w życiu masy krówkowej xD Miało się skończyć na 1 łyżce,skończyło się na 100gramach,oczywiście musiałem w takim razie obciąć ziemniaki

354 WW
221 B
53 T

Obciąłem kawałek tłuszczy na rzecz węgli :D


A tutaj posiłki na jutro,full of protein xD
I micha na jutro będzie wyglądać tak
336 WW
236 B
55 T








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 856 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43417
Tez ostatnio probuje trzymac tluszcze okolo 50gr ale czesto nie wychodzi i tak musialem puscic omleta z 5-6jaj w odstawke.

MÓJ DZIENNIK http://www.sfd.pl/REDUKCJA_Endomorfika-t1064014.html  PODSUMOWANIE str 45

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Masa krowkowa tak sama to slodka jak nie wiem co :p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil R - przygotowania do zawodów Mistrzostw Śląska oraz Polski

Następny temat

Łukasz Mizera - droga do mp 2016

WHEY premium